999 rezultate për

sadija

1 vit nga vdekja e Dritëroit, Sadija flet e prekur Dritëro Agolli prej një viti nuk është më fizikisht mes nesh. Por është me poezinë e prozën e tij. Jeton në kujtimet dhe
Shtëpia e Kadaresë dhe Agollit kërkohet për muze, Sadija flet e prekur Bashkia e Tiranës kërkon të kthejë në muze, shtëpitë e dy shkrimtarëve: Ismail Kadaresë dhe Dritëro Agollit. Bëhet fj
Sadija rrëfen çelsin e dashurisë me Dritëroin: Virgjëria ishte gjëja më e çmuar Pak muaj më parë, shkrimtari madh Dritëro Agolli ndërroi jetë duke lënë pas një mal me pasuri letrare. Pavarësisht ndarj
Sadije Agolli flet pas vdekjes së Dritëroit: E kam plagë në shpirt! Në shtëpinë e Dritëroit, mungesa ndihet mjaft. Një vit më parë, në 31 dhjetor të 2016, ai ka qëndruar “stoik” në tavolin
S'kanë fund të këqijat për Shkëlzenin, pas mortit në familje... (FOTO LAJM) Është zgjidhur një ndër çështjet më të komentuara në rrjetet sociale në lidhje me një ndër ish-çiftët e njohura, Shkëlze
Sadija rrëfen psherëtimën e fundit të Dritëro Agollit: Prap po zihen këta?! Dritëro Agolli e ka një mesazh përherë për socialistët. Edhe pas fitores së zgjedhjeve të 25 qershorit, ndonëse nuk ësht
Sadija kujton: Isha e virgjër, më dhanë për burrë një të huaj (FOTO LAJM) Sadije Berishë është bërë më shumë e njohur për publikun shqiptar pas martesës me djalin e ish-kryeministrit Sali Berish
Sadija sulmon publikisht Arminën: "Burrat zgjedhin bibat!" (FOTO LAJM) Gazetarja Iva Tiço ditën e djeshme publikoi një shkrim me titullin "Pse burrat zgjedhin “bibat”. Shkrimi i cili u shp
Sadija: Ditët e fundit të Dritëroit në spital, batutat e tij me mjeken dhe çastet e fundit Unë nuk dua të qaj. Jam bërë e fortë për të sepse duhet t’i bëj të gjitha respektet. Kemi jetuar bashkë 55 vite- jemi rr
Sadije Agolli: Ju rrëfej merakun e fundit të Dritëroit Meraku i fundit i Dritëroit ishte fati i dorëshkrimeve, të cilat ai nuk arriti dot t’i botonte. Bashkëshorten e Dritëroi
Kur Dritëroi dhe Sadija rrëfenin jetën mes fotove (FOTO LAJM) Është ora 11:30 në shtëpinë e Dritëroit. I ulur në kolltukun e tij, mban një cigare në dorë, ndërsa një gotë raki është
Sadija thyen heshtjen, ja pse u ndava me Shkëlzenin Martesa mes Shkëlzen Berishës dhe Sadije Berisha ka përfunduar prej shumë vitesh po asnjëri prej tyre nuk ka pranuar të
Sadija shigjeton Arminën, ja mesazhi që e gjunjëzon para djalit të Berishës Nuk janë të paktat rastet kur ish gruaja e Shkëlzen Berishës godet me statuset e saj. I radhës duket se i dedikohet Armi
Sadija shuan zërat, flet për postimin e fotos me Shkëlzenin Sadije Berisha ka sqaruar arsyen e postimit të fotos së saj me ish bashkëshortin, Shkëlzenin, në llogarinë e saj në Face
Sadija mesazh Shkëlzenit:Seksi blihet, por jo dashuria Blerja 6 mijë euro e fustanit prej Shkëlzen Berishës për të dashurën e tij, ka ngjallur xhelozinë tek ish bashk ëshortja
Sadija falenderon fansat: Mbështetja juaj më ka befasuar Ish bashkëshortja e Shkelzen Berishës, Sadije Berisha ka falenderuar miqtë, familjarët dhe fansat e saj në facebook për
Sadija zbulon fotot e vilës së rikonstruktuar qeveritare në Dhërmi (FOTO LAJM) Edhe pse 8 vjet në qeverisje, për kryeministrin Berisha largimi ka qenë i paperceptueshëm para zgjedhjeve, aq sa të vend
Sadija "përjashton" Shkëlzenin nga familja e saj Sadije Berisha, gruaja e djalit të kryeministrit Berisha ka nisur pushimet me familjen e saj, por këtë herë pa bashkësho
Sadije Berisha voton pa Shkelzenin Duket se Shkëlzen Berisha i ka dhënë fund martesës së tij me bashkëshorten e tij Sadije. Sipas gazetës Tema, kjo foto e