999 rezultate për

sabrine

E quajti vajzën e hallës, Ardian Bujupi pranon publikisht lidhjen me Sabrine (FOTO LAJM) Nuk thonë kot se “ku ka zë s’është pa gjë”! Prej muajsh përflitej se Ardian Bujupi është në një lidhje me modelen indian
E dashura feston ditëlindjen, Ardian Bujupi i bën urimin publik (FOTO LAJM) Në qershor të këtij viti, këngëtari i njohur Ardian Bujupi bëri publike lidhjen e dashurisë me një vajzë të quajtur Sabr
Ardian Bujupi bën publike lidhjen, vajza që i ka "rrëmbyer" zemrën qenka një yll (FOTO LAJM) Ardian Bujupi ka vendosur të bëjë publike lidhjen e dashurisë me një vajzë me emrin Sabrine. Këngëtari shqiptar ka postu
Masakroi vajzën pasi doli natën, flet e ëma e Sabrinës dhe fajëson mjekët (FOTO LAJM) Pak muaj më parë një shqiptar kreu një vepër makabre duke vrarë me thikë vajzën e tij, Sabrinën pasi ajo e kishte kalua
"Thjesht po pres të vdes", zbardhet telefonata e babait të Sabrinës me policinë Gjykata australiane pritet që javën e ardhshme të japë dënimin për Petrit Lekajn, babain shqiptar që Korrikun e vitit të
Pas publikimit të mesazheve ku e quante të bijën ku**ë, reagon nëna e Sabrinës Një ngjarje e rëndë ndodhi në zonën e Adelaide në Australi, ku babai vrau me thikë brenda në makinë, vajzën e tij Sabrin
"Mami më thotë ku**ë": Shoqet e Sabrinës publikojnë bisedat (FOTO LAJM) Sabrina Lekaj u gjet e pajetë në makinën e saj në qytetin Adelaide ndërsa për krimin është arrestuar babai i saj, Petrit
Vrau vajzën me thikë dhe tentoi të vetëvritet, flet shoqja e Sabrinës (FOTO LAJM) Dalin detaje të reja nga vrasja e 20-vjeçares shqiptare Sabrina Lekaj, studente në Universitetin “South Australia”. Ajo
TRONDITËSE/ Australi, babai shqiptar ther vajzën në makinë Një ngjarje shokuese ka tronditur Australinë, pasi një baba shqiptar ka vrarë vajzën e tij 20-vjeçare. Ngjarja ka ndodhu