999 rezultate për

s930

Lenovo prezanton S930 dhe S650 (FOTO-LAJM) Pas prezantimi të telefonit të saj cilësor Vibe X, kompania kineze Lenovo prezanton tashmë Lenovo S930 dhe Lenovo S650.
Phablet-i Lenovo S930 Lenovo prezanton modelin e ri S930 Phablet me ekran 6 inçësh. Ky model është tashmë në shitje në Kinë me një çmim të për