999 rezultate për

rustu

U prek rëndë nga koronavirusi, Rustu: Ndeshja më e vështirë e jetës time! Rustu Reçber është një nga yjet e futbollit që u prek nga koronavirusi, madje luftoi fort për ta kaluar këtë virus famëk
Ishte në gjendje kritike, legjenda e futbollit turk mposht koronavirusin Ish-portieri i kombëtares turke dhe Barcelonës, Rustu Recber ja ka dalë të mposhtë koronavirusin edhe pse para disa ditë
Siptoma e çuditshme e koronavirusit te legjenda e futbollit turk, iu bë lëkura gri Para disa ditësh në grackën e COVID-19, ra edhe ish-portieri i Turqisë, Rustu Recber. "Gardiani", i cili erdhi edhe
Legjenda e Turqisë rezulton pozitiv ndaj COVID 19, shtrohet me urgjencë në spital Portieri legendar turk, Rustu Recber është infektuar me koronavirus. Lajmin e dha në faqen e saj në Instagram bashkëshor
Infektohet me koronavirus legjenda e futbollit turk, dërgohet në spital Ish-portieri i Barcelonës dhe kombëtares turke, Receber Rustu ka rezultuar pozitiv në testet e bëra për koronavirusin.