999 rezultate për

rusta

Me forma bombastike, Emanuela Rusta e vetmja që shkëlqeu në derbi (FOTO LAJM) Tirana dhe Partizani u përballën në "Air Albania" në kuadër të javës së 6-të të Kategorisë Superiore. Por në një ndes
Do të arbitronte ndeshje në Ligën e Kampioneve, infektohet me Covid-19 Emanuela Rusta Gjyqtarja shqiptare Emanuela Ruste është infektuar me koronavirus. Arbitrja elbasanase rezultoi pozitive pas analiza
Foto të nxehta me bikini, Emanuela Rusta "tërbon" fansat me format bombastike (FOTO LAJM) Përveçse një gjyqtare e talentuar me stemën e FIFA-s, Emanuela Rusta, shpeshherë përfundon në qendër të vëmendjes së med
Rusta: Tifozët nuk më kanë sharë ende nga motra Të arbitrosh një ndeshje futbolli nuk është aspak e lehtë, sidomos në Shqipëri. Protestat janë të mëdha dhe të shumta ja
Emanuela Rusta stërvitet në kushte karantine (VIDEO) Emanuela Rusta po i tregon të gjitha vajzave se me pak vullnet dhe kreativitet mund të stërviten në mënyrë cilësore edhe
Tirana-Teuta, zbulohet arbitëri i ndeshjes, gjykon dhe Emanuela Rusta (FOTO LAJM) Ditën e sotme në orën 17:00 do të luhet ndeshja mes Tiranës dhe Teutës, e vlefshme për javën e 20-të në Kategorinë Super
Emanuela Rusta në superformë, gjyqtarja tregon muskujt nga palestra (FOTO LAJM) Emanuela Rusta, arbitrja e parë femër shqiptare vijon të mbajë trupin në formë, shkruan Albeu.com. Së fundmi ajo ka p
Gazetari zbulon lidhjen e Arbër Çekajt me shtetin: I financuan kompaninë Gazetari i Report Tv, Arsen Rusta ka deklaruar se kompania e Arbër Çekajt, ku u gjetën 613 kg kokainë në Maminas është e
Skema e grabitjes, pse mbahej hapur dera e furgonit Në emisionin “Opinion” gazetari Arsen Rusta ka shpjeguar skemën e grabitjes së miliona Eurove, që ka zgjatur 90 sekonda.
"Nuk e besova mesazhin që do isha në derbi", rrëfehet arbitrja Rusta Emanuela Rusta, arbitrja femër që mban stemën e FIFA-s, ishte për herë të parë në një derbi, ku bëri debutimin si gjyqta
Nuk kanë të ndalur akuzat në VV, Teutë Rrusta akuzohet rëndë nga një aktiviste Ish Koordinatorja e Qendrave të Lëvizjes Vetëvendosje, Teutë Rrusta po akuzohet nga aktivistja, Diellëz Arifi se ajo ka
Fillojnë dënimet në Vetëvendosje, pushohet nga puna Teutë Rrusta Lëvizja Vetëvendosje ka bërë të ditur se, bazuar në praktikat e funksionimit partisë, përfaqësuesit e saj thërrasin konf
Zgjedhjet e parakohshme në Kosovë, të pashmangshme Kosova pritet të mbajë zgjedhjet e lokale këtë vit ndërsa ato parlamentare pritet të mbahen vitin e ardhshëm. Kadri
Opozita do të bojkotojë seancën për MSA-në Qeveria e Kosovës, pasi ka ratifikuar projektligjin për Marrëveshjen e Stabilizim-Asociimit me Bashkimin Evropian, atë e