999 rezultate për

rusi

OBSH-ekspertëve të virusit: Shkoni në Kinë sa më shpejt Ekspertë ndërkombëtarë të virologjisë pritet të shkojnë së shpejti në Kinë për të hetuar në lidhje me origjinën e korona
17 të vdekur nga koronavirusi, Manastirliu zbulon 3 armët e vetme kundër COVID-19 Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka reaguar pasi sot është shënuar shifra më e lartë e jetëve të humbura nga
U dërgua për kurim në Turqi, koronavirusi i merr jetën babait të Myftiut Shkodër Ka humbur betejën me Covid-19, babai i Myftiut të Shkodrës, Bardhyl Sytari. Lajmi i trishtë ëstë bërë i ditur nga vetë M
Grip, koronavirus apo alergji? Doktori na shpjegon si ta dallojmë Koronavirusi ka infektuar njerëz në mbarë botën. Me të gjitha masat e marra, është e natyrshme që të shqetësoheni sa her
Myftiu i Shkodrës mposht koronavirusin, Ademi jep lajmin e mirë Myftiu i Shkodrës, Muhamed Sytari ka arritur të fitojë betejën me koronavirusin. Lajmin e mirë e ka bërë më dije krye
Janullatos mposht koronavirusin, pritet rikthimi në Shqipëri Kryepeshkopi Anastas Janullatos ka arritur të mposhtë koronavirusin dhe pritet të rikthehet në Shqipëri. Spitali “Eva
Bie përgjegjësia nga Kina? Studimi i fundit tregon se COVID-19 doli në Itali Një studim i ri thotë, se SARS-CoV-2 ka qarkulluar që në shtator 2019 në Itali. Duhet tani të hedhim poshtë çdo gjë që d
Lei Kraja shërohet nga koronavirusi Lei Kraja ka bërë me dije se është shëruar nga koronavirusi. Lajmin e ka bërë me dije vetë moderatorja sportive përmes n
Festoi ditëlindjen në kohë koronavirusi: Gjobitet Bes Kallaku, të ftuarit dhe pronari i lokalit Vijojnë ndëshkimet për personat të cilët shkelin rregullat e vendosura me qëllim parandalimin e përhapjes së koronavirus
OBSH: Vala e 3-të e koronavirusit do të jetë në pranverë, nëse nuk plotësohet ky kusht David Nabarro, i dërguar special i Organizatës Botërore të Shëndetësisë për COVID-19 ka parashikuar se do të ketë një va
BILANCI/ 904 persona të vdekur nga koronavirusi dhe mbi 12 mijë raste aktive në Kosovë Që nga fillimi i pandemisë deri më tani në Kosovë e kanë humbur jetën 904 persona nga koronavirusi. Vetëm gjatë ditës
Zemaj: Vdekjet dhe rastet pozitive po rriten sepse nuk po respektohen masat Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në facebook ka thënë se masat parandaluese
10 ditë e shtruar në spital, humb jetën 50 vjeçarja me COVID-19 Një 50 vjeçare nga Elbasani ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme nga koronavirusi. Gruaja kishte 10 ditë shtruar në
Tensioni i lartë i gjakut dhe koronavirusi, çfarë duhet të dini Njerëzit që vuajnë nga tensioni i lartë i gjakut, duhet të tregojnë shumë kujdes gjatë pandemisë së Koronvirusit. Kët
Totti tregon simptomat: Koronavirusi nuk kalohet lehtë, më shteronin energjitë Françesko Toti ka mposhtur koronavirusin dhe pneumoninë që e kishte pushtuar prej kohësh. Këtë lajm e ka deklaruar ve
Koronavirusi vret në moshën 50 vjeçare punonjësin e Forcës së Sigurisë së Portit Detar Një punonjës i Forcës së Sigurisë Detare në Portin e Shëngjinit ka humbur betejën me koronavirusin. Lajmi i hidhu ësh
Koronavirusi i merr jetën kreut të Kishës Ortodokse Serbe Patriarku i Kishës Ortodokse Serbe (SOC) Irinej ka humbur betejën me koronavirusin. Irinej u shtrua në një spital ush
Shifra rekord si kurrë më parë! 786 raste të reja nga koronavirusi Ministria e Shëndetësisë: 2592 testime, 349 të shëruar, 786 raste të reja dhe 11 humbje jete në 24 orët e fundit Mini
Trajneri i Bjellorusisë: Humbje e pamerituar me Shqipërinë Trajneri i Bjellorusisë, Mikail Markel, e cilëson të pamerituar humbjen ndaj Shqipërisë në ndeshjen e djeshme. Bjello
Meta: Kuqezinjtë e Shqipërisë dhe gratë e Bjellorusisë janë të paparë Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ishte prezent në ndeshjen Shqipëri – Bjellorusi në kuadër të Ligës së Kombeve. ‘Ku