999 rezultate për

runaj

"E qëllova nga pas", vrasësi i Regis Runajt bashkëpunon me Policinë: Kush më pagoi Një nga autorët e dyshuar për vrasjen e të riut Regis Runaj në Elbasan ka vendosur që të bashkëpunojë me Policinë. Bëhet
I ngulën thikën pas shpine 27 herë, ja çfarë i nxori zbuluar vrasësit e Regis Runajt Janë zbuluar detaje të reja nga vrasja e Regis Runajt në Elbasan, që ndodhi disa javë më parë pramë varrezave të qytetit
Dy ekzekutimet mafioze, RENEA blindon Elbasanin e kontrollon shtëpi me shtëpi Pas dy vrasjeve që kanë tronditur vendin, RENEA po zhvillon një operacion blic në Elbasan dhe Peqin. Dyshohet se aks
U qëllua 27 herë me thikë në varreza, kush janë dy të arrestuarit për vrasjen e Regis Runajt Regis Runaj i cili u masakrua pranë varrezave të qytetit të Elbasanit në 29 korrik është vrarë nga dy persona me të cilë
"Dora e zezë", zbardhet vrasja e Ramazanit dhe Runajt në Elbasan Zbardhet nga Policia masakrimi i 22- vjeçarit Regis Runaj dhe ekzekutimi i Emiljano Ramazanit, ngjarje të ndodhura ditët
Detajet rrëqethëse, 23 vjeçari u rrëmbye dhe e vranë tek varrezat në Elbasan Regis Runaj, 23 vjeçari që u gjet i pa jetë në afërsi të varrezave në Elbasan, dyshohet të jetë rrëmbyer dhe më pas të j
Ky është "loku" i Peqinit që u gjet dje i vrarë pranë varrezave në Elbasan Ky është Regis Runaj, 23 vjeçari i njohur me pseudonimin "Loku" i Peqinit, i cili u gjet i vrarë pranë varrezave të qyte
“Mbetjet"/ Ferrunaj: Mbështetje nga PD Kreu i PD-së ka mbajtur një takim me Shoqërinë Civile dhe përfaqësuesit e AKIP, për të kundërshtuar ligjin e plehrave.
Me çantën me kanabis, arrestohet 26-vjeçari në Kakavijë Policia e Kakavijës ka goditur një grup tjetër të trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Në këtë aksion policor ësh
U arrestua për vjedhje, lihet i lirë Qetsori i Big Brother Gjykata e Vlorës vendosi masën e sigurisë “detyrim paraqitjeje” për Qetsor Ferrunajn, i akuzuar për vjedhjen e disa tuba
Qetsori i Big Brother, arrestohet për vjedhje Nga ekrani në qelitë e ftohta të Vlorës. Qetsori, fituesi i edicionit të dytë të Big Brother Albania, është arrestuar ng
Qetsor Ferunaj, kandidat per deputet Fituesi i "Big Brother 2", Qetsor Ferunaj firmos kandidimin si deputet i Partise Demokristiane ne qarkun e Vlores. Qetso