999 rezultate për

rummenigge

Rummenigge: Sa herë kërkonim trajner, Klopp ishte i zënë Bayerni nuk ka të ngopur në Bundesligë edhe se po fiton prej 8 vitesh radhazi titullin kampion. Në Bavari mund edhe
Rummenigge me fjalë të mëdha për Lewandowskin: Është sulmuesi më i mirë në botë Karl Heinz Rummenigge ka thurur elozhe për Robert Lewandowskin. Sulmuesi polak u shpall lojtari i vitit në Bundesliga
Rummenigge: Tani e gjithë bota do ta shikojë Bundesligën (FOTO LAJM) Drejtori i përgjithshëm i Bayern Munich, Karl Heinz Rummenigge, ka dhënë mendimin e tij për vazhdimin e sezonit në Bunde
Rummenigge zbulon nëse do të rikthehet futbolli në Bundesliga Orë vendimtare në Gjermani pasi qeveria do të japë vendimin për vazhdimësinë ose jo të futbollit. Karl-Heinz Rummenig
Drejtori i Bayernit rendit dy arsye pse duhet të rifillojë futbolli Drejtori i Përgjithshëm i Bayern Munich, Karl-Heinz Rummenigge ka deklaruar se futbolli duhet tw rifillojw pwr dy arsye,
Rummenigge: Ky sezon duhet të mbyllet, klubet do të hasin në vështirësi ekonomike Drejtori i përgjithshëm i Bayern Munich, Karl-Heinz Rummenigge, ka thënë se ky sezon duhet të mbyllet medoemos dhe kampi
Legjenda Rummenigge befason me fjalët për Rashicën Legjenda e Bayern Munich, Michael Rummenigge, si kolumnist i rregullt te ‘sportbuzzer’, ka hedhur dritë mbi situatën e v
Bayern Munchen vendos përfundimisht për trajnerin Kryetari i Bayern Munich, Karl-Heinz Rummenigge, ka lënë të kuptohet se trajneri i përkohshëm i ekipit të partë, Hansi F
Një ndër më të mirët në botë momentalisht , Rummenigge zbulon pengun e markatos Karl-Heinz Rummenigge ka zbuluar një detaj merkato. Nëse Bayern Munchen do ia kishte dalë të arrinte akordin përfundimta
Rummenigge: Kosova s’është më xhuxh në futboll residenti i Bayernit të Mynihut, Karl Heinz Rummenigge, ka folur për Kombëtaren e Kosovës, në futboll. Suksesi i "Dar
ZYRTARE/ Bayern Munich bëhet me trajner të ri Dy fitore në po kaq ndeshje. Hans Flick i ka bërë një start fantastik karrierës në pankinën e Bayern Munich, duke fituar
A do ta blejë Bayerni përfundimisht Coutinhon? Kështu përgjigjet Rummenigge Ylli brazilian është huazuar gjatë verës tek gjiganti bavarez nga Barcelona. Shefi ekzekutiv i Bayernit flet për të ardh
Pas largimit të Rummenigges, në krye të Bayernit vjen legjenda gjermane Oliver Kahn do të jetë drejtori i ri ekzekutiv dhe kryetari i bordit drejtues të Bayern Munuchit, pasi Karl-Heinz Rummen
Sane te Bayern? Flet Rummenigge Presidenti i Bayern Munichut, Karl-Heinz Rummenigge ka folur për transferimin e mundshëm të sulmuesit të Manchester City
Sane te Bayern? Reagon Rummenigge Numri një i Bayern Munich Karl-Heinz Rummenigge foli në lidhje me transfirmine Sane te klubi gjerman: "Ne nuk kemi p
Karl-Heinz Rummenigge sqaron situatën e James Rodriguez Drejtori i përgjithshëm i Bayernit të Mynihut, Karl-Heinz Rummenigge, përgënjeshtroi mundësinë e blerjes përfundimtare t
Ish-legjenda Kahn, rikthehet te Bayern me një post të rëndësishëm Karl-Heinz Rummenigge konfirmon rikthimin e Oliver Kahn te Bayern Munich. Portieri legjendar i bavarezëve dhe kombët
Karl-Heinz Rummenigge njofton datën e dorëheqjes dhe pasuesin e tij Karl-Heinz Rummenigge ka pranuar se do të japë dorëheqjen nga posti i drejtorit të përgjishëm të Bajernit të Mynihut në
Schweinsteiger rikthehet tek Bayern Munich? Shefi ekzekutiv i Bayern Munichut, Karl-Heinz Rummenigge, kërkon të rikthejë në klub Bastian Schëeinsteiger, në një rol
Rummenigge: Do do të vendosim së shpejti për Ribery E ardhmja e Franck Ribery në radhët e Bayern Munich nuk është vendosur ende, dhe për këtë ka folur numri një i klubit Ru