999 rezultate për

ruli

Bamsi është në rrezik, çfarë do të ndodhë te Ertegruli Varësja me sekretin e Teoklesit përfundon në duart e Turgutit. Iblilge sërish përballet me Ertugrulin dhe sërish me m
Ertugruli pas famës së madhe, pranon ofertën e sheikut Altan Duzyatan është i njohur me rolin e Ertugrulit. Por tani fama e aktorit të njohur, i ka kaluar kufinjtë turk dhe at
Si po çmenden njerëzit nga telenovelat: Reagimi i kësaj familjeje duke parë "Ertugrulin" është epik (VIDEO) Ata nuk janë duke parë një ndeshje të skuadrës së dashur, por një telenovelë. Bëhet fjalë për një familje turke, e c
U thirr në Prokurori për dosjen CEZ, ish-ministri i Berishës rrëfen dëshminë Prokuroria e Tiranës vendosi që të thërriste për çështjen e privatizimit të CEZ, ish-ministrin e Ekonomisë Genc Ruli.
Ish-ministri i Berishës thirret në Prokurori Ish-ministri i Ekonomisë së qeverisë "Berisha", Genc Ruli është thirrurnga Prokuroria e Tiranës, për të dëshmuar në lidh
Pas Shkëlzen Berishës, një tjetër politikan i rëndësishëm në Prokurori për CEZ-in Prokuroria e Tiranës ka vendosur që të thërrasë për çështjen e privatizimit të CEZ, ish- ministrin e Ekonomisë Genc Ruli
Dy aktorët turq në garë të fortë mes tyre, Xhesuri apo Ertugruli?! Nëse do të pyesnim fansat se cilin prej aktorëve do të preferonin sigurisht që zgjedhja do të ishte e vështirë! Por kur
Kur përfundon seriali turk Ertugruli? Seriali “Ertugrul” ka nisur transmetimin e sezonit të 4-rt në Turqi, ndërsa së shpejti seritë e reja do të vijnë edhe n
Genc Ruli i përvishet Bashës: Dil nga selia e PD, bashkë me gruan dhe kunatin Ish-ministri i Partisë Demokratike, Genc Ruli ka bërë një reagim ashpër pas deklaratës së Lulzim Bashës për humbjen e zg
Prag zgjedhjesh, ish-ministri i Berishës tërhiqet nga politika Një largim i rëndësishëm është komunikuar sot nga Partia Demokratike dhe nga politika. Mësohet se ish-ministri Genc
Ruli: Opozita kërkon qeveri teknike, qeveria Rama-Meta ka humbur besueshmërinë Deputeti i Partisë Demokratike, Genc Ruli nga protesta që po zhvillohet para kryeministrisë ka folur për arsyet pse ësh
Klea Huta: Takimi me "Ertugrulin" dhe roli im në telenovelën e re turke ku do luajmë sëbashku (FOTO LAJM) Klea Huta është gati për të prekur skenat ndërkombëtare. Bukuroshja e ekraneve tona ka rënë në sy të producentëve tu
Klea Huta prek suksesin, aktore në një serial me “Ertugrulin” (FOTO LAJM) Ky mund të thuhet se ka qenë viti i Klea Hutës. Pas ‘Gjeniut të ‘vogël, Maratonës së këngës popullore, pjesëmarrjes tek
Eksperti i OSHEE lëshon "bombën": Fotoja e Rulit dhe telefonatat e Berishës (VIDEO) Eksperti ligjor i OSHEE-së, Romeo Karaj, njeriu që ka administruar me mijëra dokumente të procesit të privatizimit të Ko
Ruli në sulm ndaj Bregut: Betejën e kemi me qeverinë e jo me veten Genc Ruli është një ndër zërat që është shprehur kundër Majlinda Bregut, duke nënvizuar faktin se betejën e kanë me qeve
SMI is a serious partner in the ruling coalition After the statements of the socialist MP Pandeli Majko that the governing coalition with SMI is facing tensions, a respo
Skandali me limuzinën e Luiza Gegës, Gjergj Ruli tregon të vërtetën Presidenti i Federatës së Atletikës, Gjergj Ruli, thotë se gjithçka që është raportuar në media është një sajesë. Ai ka
Genc Ruli: Nuk shitet b**** për të shkuar në Europë Gjatë mbledhjes së një dite më parë të grupit parlamentar të PD, kryetari Lulzim Basha u prezantoi deputetëve platformën
SHËNIM/ Prapaskena e revoltës së Topallit, Patozit, Pollos dhe Rulit ndaj ambasadorëve Nga Albeu.com Ka shkaktuar thuajse në mini revoltë të disa deputetëve demokratë vizita e sotme e ambasadorëve
Lu dhe Vlahutin në grupin e PD-së, mungon Berisha Update-Ambasadorët e SHBA-së dhe BE-së, Donald Lu dhe Romana Vlahutin kanë marrë pjesë në mbledhjen e grupit të PD-së.