E FUNDIT/ Formacionet zyrtare: Inter-Atalanta
999 rezultate për

ruizin

Kjo është shuma e parave që fituan Joshua dhe Ruiz pas ndeshjes Anthony Joshua gëzoi hakmarrje, u shpall kampione bote për herë të dytë dhe fitoi gati pesëfish më shumë të holla, pasi
Joshua pasi mposhti Ruizin: Dua ta falënderoj Zotin Kampioni i ri i boksit në kategorinë e peshave të rënda, Anthony Joshua, e falënderoi Zotin pas triumfit të tij në rimeç
Reali kërkon përforcime në Janar, synon tre lojtarë Christian Eriksen është objektivi kryesor për janar, ndërsa “Los Blancos” i pëlqejnë edhe Fabian Ruizin e Napolit dhe Do
"E dua një kampion, një fytyrë, një emër", Wilder tregon kush e ka rradhën Deontay Wilder ka këmbëngulur se dëshiron të bëhet kampion i padiskutueshëm në kategorinë e rëndë të boksit, duke e mpos