999 rezultate për

ruiz

Ruiz mesazh Joshuan: S’i dua vetëm 15 minuta famë, do të të rrah sërish Andy Ruiz Jr ka thënë se i dëshiron më shumë se thjesht 15 minuta famë, duke këmbëngulur se synimi i tij është ta shkrua
Joshua dhe Ruiz do të përballen sërish në 7 dhjetor Anthony Joshua do të përballet me kampionin e unifikuar botëror, Andy Ruiz Jr, në Arabinë Saudite më 7 dhjetor të këtij
Joshuas nuk i del inati: Fajëson gjyqtarin për humbjen ndaj Ruiz Anthony Joshua e ka fajësuar gjyqtarin për disfatën e tij tronditëse të 1 qershorit kundër Andy Ruiz Jr, që i kushtoi at
Shefja e ONM: Deri tani 113 prokurorë e gjykatës të korruptuar 8 Gusht 2019 Në Shqipëri, proçesi i rivlerësimit të prokurorëve dhe gjyqtarëve, si pjesë e reformës në drejtësi ka marrë shumë vëmend
Ruiz nuk përmbahet, publikon shtëpinë luksoze që bleu pas fitores ndaj Joshuas (VIDEO) Andy Ruiz Jr s’kishte qenë aspak favorit para meçit me atëherë kampionin e botës në kategorinë e peshave të rënda me Ant
Bëri suprizën me Joshuan, Ruiz i dërgon të fala Wilderit Boksieri që bëri historinë në boks doke i shkaktuar humbjen e parë Anthony Joshuas, Andy Ruiz ka thënë se e ka synim meç
Andy Ruiz-Anthony Joshua, sfida e revanshit në fund të vitit Një nga surprizat më të mëdha në historinë e dueleve për peshat e rënda në boks ishte triumfi i pabesueshëm i Andy Ruiz
Tashmë është mbreti i ri i boksit, Ruiz ka një mesazh për nënën e tij (VIDEO) Boksieri meksikan Andy Ruiz Jr është "mbreti" i ri i boksit në peshën e rëndë, duke bërë atë që asnjë patriot i tij nuk
Kronologji, si u "shua" Joshua? (VIDEO) Andy Ruiz Jr. tani posedon njërin prej triumfeve më sensacionale të boksit modern duke e mposhtur kampionin e unifikuar,
Ishte ndeshja e radhës, por kampioni Joshua pëson humbjen më të bujshme në historinë e boksit (VIDEO) Duhet të ishte thjesht një ndeshje e ndërmjetme për Anthony Joshua, pak më shumë se një stërvitje , edhe pse në Madison
Momentet kur Joshua u rrëzua (VIDEO) Që kur Buster Douglas kishte mundur Mike Tysonin, në boksin profeisonist të kategorisë së rëndë nuk ka pasur befasi më t
Më në fund Joshua arrin marrëveshje, debuton në Amerikë më 1 Qershor Andy Ruiz raportohet të ketë arritur marrëveshjen për t’u ndeshur me Anthony Joshua në New York. Debutimi i AJ në Sh
Napoli nuk ndalet shënon golin e dytë (VIDEO) Napoli është I vendosur ta hipotekojë kualifikimin përballe Salzburg që në ndeshjen e parë, shkruan Albeu.com Pas gol
Barcelona nuk ka mëshirë, turpëron 5-1 Villarealin (VIDEO) Në një ndeshje vetëm për statistika, Barcelona vetëm sa i ka thelluar ato duke shkatërruar "ndjenjat" e Villarealit.
Moderatori gris fustanin e koleges në transmetim direkt (VIDEO) Një moderator në Spanjë ka shkaktuar shumë kritika në rrjete sociale pasi ka prerë fustanin e koleges së tij në transmet
Zyrtarja e lartë spanjolle e BE-së njeh Kosovën (FOTO LAJM) Drejtoresha për Ballkanin Perëndimor në Drejtorinë e Komisionit Evropian për Politikën e Fqinjësisë Evropiane dhe Negoci
VETTINGU/ ONM zbret në terren, kjo është zyrtarja që do të “shkundë” drejtësinë (FOTO LAJM) Operacioni Ndërkombëtar i Monitorimit për Vettingun ka mbërritur në Tiranë. Drejtoresha e zgjerimit në Komisionin Eur
Kjo është spanjollja që do të filtrojë gjyqtarët shqiptarë (VIDEO) Nga 1 qershori i vitit te shkuar, spanjollja Genoveva Ruiz Calavera mban detyrën e Drejtoreshës për Ballkanin Perëndimor
Real Madrid-Villareal, ja formacionet zyrtare Real Madrid dhe Villareal kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për La Ligan spanjolle.
Sportingu vjen me ekipin e dytë në Shqipëri Ashtu si në ndeshjen e dy javëve më parë të zhvilluar në Lisbonë edhe në takimin e kësaj të Enjteje që do të luhet në “E