999 rezultate për

rudina

PROFIL/ Kush është Rudina, vajza e Azem Hajdarit (FOTO LAJM) Ngjalli jo pak kërshëri dhe kuriozitet kur me emër të përveçëm, Kryetari i PD-së Lulzim Basha prezantoi një vajzë të re,
Reagon aktorja e "Al Pazar-it": Agron Llakaj gënjen Ka folur për herë të parë, moderatorja e programit “Mos i fol shoferit”, Rudina Dembacaj për largimin e saj nga Al Pazar
Rrjeti "gajaset" me "gafat" në emisionin e Rudina Magjistarit (VIDEO) Moderatorja Rudina Magjistari prej vitesh mban të mbërthyer pas ekranit teleshikuesit me emisionin e saj pasditeve.
Çfarë ndodhi mes dy kunatave? Pse Rudina nga Lushnja rrahu me bastun kokës motrën e bashkëshortit Sherri i nisur mes fëmijëve kaloi te dy kunatat, duke bërë që njëra prej tyre të përfundojë në spital në gjendje të rënd
Sherri me Rudina Xhungën, fansat "shpërthejnë" ndaj Ledionit: "Po i sjell fundin TCH!" (FOTO LAJM) Moderatori i "The Voice of Albania" ka reaguar publikisht kundër një shkrimi të botuar në portalin "dritare.net" të gaze
Sherr mes Ledion Liços dhe Rudina Xhungës: "TCH të përcolli për në dritaren e fundit!" (FOTO LAJM) Moderatori i "The Voice of Albania" ka reaguar publikisht kundër një shkrimi të botuar në portalin "dritare.net" të gaze
Kërcënoi Rudina Magjistarin, ja çfarë ka vendosur gjykata për fatin e Vjolës Gjykata e Tiranës tashmë ka përfunduar gjykimin ndaj një 37-vjeçareje të akuzuar për “përndjekjen” e moderatores së njoh
Rudina Xhunga i del në mbrojtje bashkëshortit: Agron Tufa na kërcënoi me prerje gjuhe (FOTO LAJM) Duket i ashpër debati që ka nisur mes shkrimtarit Agron Tufa dhe ish-zv.ministrit të Mbrojtjes, Dritan Hila. Ishte ky i
Rrëfimi i "Jozefina Topallit": Si i humba 35 kg dhe hoqa dorë nga rakia që pija me xhaxhain Rudina Dembaçaj ra në syrin e të gjithëve për rolin e saj si “Jozefina Topalli”. Ditën e sotme në studio përballë ga
Ja surpriza e Jozefina Topallit në "Luftën e Nuseve" (FOTO LAJM) Episodi i dytë i këtij sezoni të ri të “Lufta e Nuseve”, që transmetohet në ekranin e Televizionit Klan vuri përballë tr
Nëna rrëfen tmerrin: S’ma varrosin foshnjën se nuk kam lekë (VIDEO) Rudina Hoxha, një 37 vjeçare po përjeton ditët më të vështira të jetës. Para 5 ditësh ajo ka humbur në rrethana misterio
Kjo është "fryma" e Rudina Magjistarit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Rudina Magjistari ka publikuar në rrjete sociale dy fotografi shumë të bukura. Në këto foto ajo
Protesta e Partisë Demokratike, vajza e Azem Hajdarit “krah për krah” me Bashën në shesh Partia Demokratike dhe gjithë subjektet e tjera politike që mbështesin kauzën e PD-së janë mbledhur ditën e djeshme në o
Vajza e Azem Hajdarit: Krenari për mua të kandidoj për PD në Tropojë Vajza e Azem Hajdarit, Rudina në një intervistë në “Debatin në Chanel One” deklaroi për herë të dytë datishmërinë e saj
Vajza e Azem Hajdarit rikthehet në gjurmët e babait, a do të jetë në listën e PD-së për deputete? Vetëm pak ditë më parë, Kryetari i PD-së Lulzim Basha përmëndi një mbiemër të dëgjuar e shumë të dashur për gjithë shqip
Rudina Magjistari i çudit të gjithë: Ku i bie Liqeni i Thatë në Tiranë? (VIDEO) Prezantuesja e njohur e ekranit shqiptar, Rudina Magjistari ka surprizuar me deklaratën gjatë emisionit të saj, kur të f
Stefi Prifti mërzitet me këtë pyetje të Rudinës, ja si ia ndërpret intervistën (VIDEO) Rudina Magjistari ditën e djeshme kishte të ftuar në programin e saj të pasdites, këngëtarin e njohur dhe mjaft të dashu
Burri i Rudina Xhungës i përgjigjet Braçes: Është komplet legen edhe kur leh nuk duhet marrë seriozisht! Dritan Hila bashkëshorti i gazetares Rudina Xhungës ka reaguar ndaj komenteve që Erion Brace i bëri ditën e sotme bashk
I kritikoi veshjen, Erjon Braçe e quan Rudina Xhungën pisanjose (FOTO LAJM) Deputeti socialist Erjon Braçe i ka kushtuar sot një status me mjaft akuza gazetarëve Rudina Xhunga dhe Ccim Peka, pas p
U kritikua për temën +18 në emision, Rudina Magjistari: Ja si është e vërteta (FOTO LAJM) Dy ditë më parë emisioni pasdite në Tv Klan “Me Rudinën” solli jo pak reagime negative mbi temën. Fatktikisht e cil