999 rezultate për

rudi

Siç i pëlqen Gjikos, Elita Rudi i kthehet look-ut të vjetër (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Elita Rudi, i ka qëndruar gjithmonë besnike flokut të errët që i pëlqen edhe Gjikos i cili i tha m
Formacionet zyrtare, Krasnodar-Chelsea Chelsea luan në 18:55 në transfertë ndaj Krasnodar në ndeshjen e dytë të fazës së grupeve në Champions League. Blutë
Siç i pëlqen Gjikos, Elita Rudi i kthehet look-ut të vjetër (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Elita Rudi, i ka qëndruar gjithmonë besnike flokut të errët që i pëlqen edhe Gjikos i cili i tha m
As me PD e as me PS, Rudina Hajdari zbulon partinë me të cilën do të garojë në zgjedhje "Absolutisht, pa dyshim. Do hyj në zgjedhje me partinë e re. Do quhet nisma..." Deputetja e opozitës parlamentare Rud
Plas mes grave në Kuvend: Mua gishtin mos ma ngri, se je dhe nënë! Ka pasur debat gjatë seancës së sotme plenare mes deputeteve në Kkuvend. Këtë herë gjakrat janë nxehur mes deputetes Rud
"Incident" në emisionin e Rudinës, e ftuara: What the f*ck! (VIDEO) Gala, vajza e Robert Aliajt, ishte në një lidhje direkte me skype te "Rudina", në Tv Klan. Ajo dha intervistën e parë
Gold Ag një bashkëshort i "rreptë", çfarë i ka ndaluar grua së tij (FOTO LAJM) Edhe pak e reperi i njohur, Gold Ag, do të bëhet baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij, e cila është me profesion m
E sqaroi më në fund! Rudina Hajdari tregon me cilën parti do të kandidojë në zgjedhje Deputetja, Rudina Hajdari ka sqaruar se në zgjedhjet e ardhshme do të kandidojë si deputete me partinë politike “Nisma”.
Foto nga 10 vite më parë, sa ka ndryshuar Elita Rudi? (FOTO LAJM) Dita e sotme e ka bërë Elita Rudin nostalgjike, duke i sjellë në mendje disa nga kujtimet më të hershme. Moderatorja
E thotë Pëllumb Pipero: Trump ka qenë i sëmurë disa ditë para se të merrej vesh nëpër media! Mjeku Pëllumb Pipero, ka komentuar në emisionin Rudina infektimin e Trump, gjestin kur presidenti hoqi maskën sapo arrit
Kreshnik Spahiu ironizon keq Rudina Hajdarin: Të thashë që do dalësh në pension 30 vjeç! Pas zërave për një largim të deputetes Rudina Hajdari, ka reaguar Kreshnik Spahiu. Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kr
A ka ikur Rudina Hajdari nga "Nisma Thurje"? Zbulohet e vërteta Sot në media qarkulloi lajmi mbi largimin e deputetes Rudina Hajdari nga "Nisma Thurje". U përfol për një distancim q
Fjala e fortë e Rudina Hajdarit në Kuvend: Keni mashtruar shqiptarët prej 30 vitesh! (VIDEO) Deputetja Rudina Hajdari ka mbajtur një fjalë të fortë në Kuvend. Sic mund t'a dëgjoni edhe në videon e bashkëngjitur
Milani merr Rudiger nga Chelsea Milani e ka nisur mjaft mirë sezonin 2020/2021, teksa arriti kualifikimin në grupet e Europa Ligës si dhe i ka fituar të
Shpenzimet e "frikshme" të Elita Rudit, sa i kushton moderatores një bluze (FOTO LAJM) Elita Rudi ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e ndjekësve me pozat me të voglin e saj, Zëri, por dhe momentet e ndryshme në
Rudina Dembacaj nuk përmbahet as në sy të njerëzve: O Mark Frroku, të hëngsha buzën! (VIDEO) Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj ka publikuar pamjet e udhëtimit të saj bashkë me Markun drejt Turqisë, aty ku dhe m
E pavdekshme në ekran! Nga dita e parë deri më sot, sa ka ndryshuar Rudina Magjistari? (FOTO LAJM) Një ndër moderatoret më të njohura, të suksesshme në Shqipëri është Rudina Magjistari. Prej shumë vitesh, ajo gjende
"8 orë", Elita Rudi rrëfen publikisht takimin e parë me Gjikon (FOTO LAJM) Elita Rudi ishte e ftuar në “5 datat” ku ka folur për njohjen me Gjiko, të cilin e ka njohur falë emisionit të saj. A
Mbetet jashtë Chelsea, Rudiger në udhëkryq Antonio Rudiger dhe Chelsea mund të ndajnë rrugët, ndoshta që sot. Mbrojtësi gjerman, i blerë te Roma nga londinezët nuk
Rudina Hajdari kapet "mat" në kryeministri? Murrizi: Nuk ka gjë të keqe! Në “PolitikOn” në RTV Ora, gazetari Alfred Lela publikoi një foto ku duket Rudina Hajdari që futet në ambientet e kryem