999 rezultate për

ruben

E bujshme, Juventusi shumë pranë yllit të Benficës Merkato e Juventusit ka marrë tjetër rrjedhë. Së fundmi Juventusi sërissh peshkon për te Benfica por jo për Joao Felix p
Manchester United, 150 milion euro për 2 talentet e Benfica-s Sipas të përditshmes portugeze “Record”, skuadra e Manchester United ka ofruar 150 milionë euro për dy futbollistë të sk
Juventus nuk heq dorë nga Dias, dërgon agjentë për të ndjekur në fushë Juventusi vijon të punojë me agjentin Jorge Mendes. Pas blerjes së Cancelos dhe Ronaldos, tashmë Mendes ka hapur nego
Isco: Nuk po më jepet mundësia Pavarësisht situatës nëpër të cilën po kalon, Isco Alarcon ka premtuar se është duke punuar shumë dhe është duke pritur
Ronaldo lihet përsëri jashtë skuadrës të Portugalisë Portugalia do të zhvillojë dy ndeshje gjatë muajit nëntor, që të dyja në kuadër të Ligës së Kombeve. Portugezët do të pë
Fillojnë "provokimet", skuadra e Allegrit prezantohet si Rubentus në Old Trafford (FOTO LAJM) Një nga sfidat që pritet më shumë interes nga mbrëmja e sotme është edhe ajo mes Manchester Unitedit dhe Juventusit, një
Bukuroshja kroate provokon lojtarin e Anglisë para ndeshjes Kroacia do të përballet sonte në mbrëmje me Anglinë për të përcaktuar se kush do të jetë kundërshtari i Francës në final
Shqiptarët që u kapën me kokainën e "Ronaldos" morën pjesë në luftën e Kosovës Policia spanjolle ka zbuluar detaje të reja nga super operacioni që çoi në kapjen e 1 ton kokaine dhe të një rrjeti traf
Milan dhe Liverpool përplasen në merkato për Ruben Neves Ruben Neves falë paraqitjeve të mira ka përfunduar në radarët e Milanit dhe Liverpoolit. Sipas medieve britanike, dy
Betis-Barcelona, Enrique surprizon në formacionin zyrtar Janë publikuar formacionet e sfidës së orës 12:00 mes Betisit dhe Barcelonës. Katalansit kanë bërë disa ndryshime në for
Fjeti 8 muaj jashtë stadiumit, klubi spanjoll punëson të pastrehun Një i pastrehë me emrin Ruben kishte tetë muaj që flinte në hyrje të stadiumit "Muncipal de Anoeta" të Real Sociedadit.
Hiqet si Neymar, shikoni çfarë bën (VIDEO) Nëse i ngjan sadopak Nejmarit, je me fat pasi mund të marrësh edhe puthje nga femra të panjohura. Një djalosh që i ng
Djaloshi me një këmbë mrekullon botën (VIDEO) Ruben Roland është djaloshi i cili dhe pse ka pësuar një faltkeqësi kur ishte i vogël shpresat e tij për të ardhmen janë
Çifti Rama pret vetëm një fëmijë Edhe pse mediat flasin se çifti Rama do t’i gëzohet me dy binjakë, gjinekologia Rubena Moisiu e cila po ndjek dhe shtaza
Botta transferimi i parë i epokës Thohir (VIDEO) Interi ka kompletuar transferimin e sulmuesit tw krahut argjentinas Ruben Botta i cili ishte i huazuar te Livorno në pje
7 "ëndrrat" e Morattit (FOTO LAJM) La Gazzetta dello Sport i dedikon një hapësirë të konsiderueshme planeve të Inter përsa i përket merkatos së ardhshme. P
Abramoviç, kontratë 1.7 milionë paund për 17-vjeçarin 17-vjeçari Ruben Loftus-Çik përfiton 1.7 milionë paund nga kontrata e tij me skuadrën e Chelsea-t. Kontrata e tij 2.5- v
Një tjetër argjentinas në skuadrën e Interit Skuadra e Interit ka mbyllur me sukses bisedimet për blerjen e 23-vjeçarit Ruben Botta i cili është në fund të kontratës
Ch.League, 5 të kualifikuarat e para (VIDEO) Sporting Braga, Malaga, Dinamo e Zagrebit, Anderleht dhe Bate Borisov janë pesë skuadrat e para që kualifikohen në fazën
Një shoqe nga fshati Kthimi në fshat pas Big Brother dhe reagimi i të afërmve dhe miqve. Historia e dashurisë me Rubensin, ndarja dhe familja