999 rezultate për

rrushi

Viti i Ri shëndrrohet në vit i zi për këtë familje Një trevjeçar vdiq nga ngufatja, pasi hëngri 12 kokrra rrushi në mesnatë për të festuar Vitin e Ri në mënyrën tradiciona
Ja si shërben rrushi për të humbur 2 kg në javë Rrushi është një nga frutat më të ‘famshëm’ të shtatorit. Të gjitha shtëpitë që kanë vreshta, qoftë edhe pak, gjatë
Fruti i stinës, mrekullitë e rrushit në organizëm Nëse mbani një dietë të shëndetshme dhe të ekuilibruar mirë është çelësi i një jete të mirë. Por shpesh herë ju merr ko
Shafrani, rrushi i kuq dhe mollët, kombinimi perfekt kundër kancerit Konsumimi i shafranit, rrushit të kuq dhe mollëve mund t’u ndihmojë njerëzve kundër kancerit të prostatës, thuhet në stu
Hani rrush dhe bëni mrekullinë kundër tumoreve dhe sëmundjeve të zemrës Rrushi ndahet në dy lloje kryesore: rrush për verë dhe rrush për tavolinë. Rrushi i verës ka kokrra më të vogla dhe poth
Rrushi ju ndihmon për shikim më të mirë Nëse mbani një dietë të shëndetshme dhe të ekuilibruar mirë, është çelësi i një jete të shëndetshme. Por, shpesh herë
Vtitë e mrekullueshme kurative të rrushit Rrushi ndahet në dy lloje kryesore: rrush për verë dhe rrush për tavolinë. Rrushi i verës ka kokrra më të vogla dhe poth
Rrushi ul rrezikun e sëmundjeve të zemrës Nëse mbani një dietë të shëndetshme dhe të ekuilibruar mirë, është çelësi i një jete të shëndetshme. Por, shpesh herë
Tregtari i revoltuar bën për një lek Ramën: S'i ngrihet "rrushi" i vet Ditën e sotme në Tiranë u mbajt protesta e biznesit të vogël kur tregtarët e këtyre biznesëve mbyllën dyqanet e tyre për
Shqiptarët vijnë me shpikje të re, prodhojnë raki hashashi Shqiptarët po krijojnë mënyra të reja dhe alternative të përdorimit të kanabisit për ta trafikuar atë më pas edhe në Eur
Zbardhen kodet e trafikantëve të 2 tonë drogë në Itali: Vajza e bukur, birra Zbardhen kodet e përdorura nga 23 trafikantët e drogës që operonin në Shqipëri dhe Itali, të cilët u arrestuan pak ditë
I ngrohti po vjen, mësoni pse rrushi bën mrekulli për zemrën dhe tumoret Rrushi ndahet në dy lloje kryesore: rrush për verë dhe rrush për tavolinë. Rrushi i verës ka kokrra më të vogla dhe poth
Ky është autori i atentatit të djeshëm tek ura e Institutit në Tiranë Mediat zbulojnë foton e autorit që plagosi Korab Peposhin te ‘Ura e Institutit’ në Tiranë, ditën e premte. Ky është
Qëlloi 7 herë mbi kuksianin, mësohet e kaluara e errët e autorit Kanë kaluar vetëm pak orë nga ngjarja, por ndërkohë janë zbuluar detaje të reja në lidhje me atentatin ndaj 40-vjeçarit
Rrushi, shpëtimtari i dhëmbëve tuaj! Një përbërës natyral i gjetur tek rrushi, thuhet se forcon dhëmbët dhe parandalon prishjen e tyre. Këtë përfundim ka
"E kapën Rrushin, po merr prezervativ dhe ec tek Fresku", del pjesa e dytë e përgjimeve të prostitutave në Tiranë Zbardhen përgjimet e dy prostitutave pjesë e grupit kriminal që u shkatërrua nga policia javën e kaluar në kuadër të ope
Konsumoni sa më shumë rrush që të parandaloni këto sëmundje A i dini vetitë e rrushit? Rrushi si i freskët ose i shtrydhur është frutë që ndihmon në parandalimin e sëmundjeve të
Eranda Libohova këndon brenda një fuçie me rrush (VIDEO) E kthyer tashmë në një traditë në Berat, festa e vjeljes së rrushit ka mbledhur prodhues verash, turistë por dhe shumë t
Lista Serbe do të dëmtojë rrushin e Rahovecit? Kandidati i Vetëvendosjes për kryetar të Rahovecit, Visar Korenica ka reaguar pas lajmit se Ministria e Bujqësisë do të
Rrushi, frut i mrekullive për zemrën dhe tumoret Rrushi ndahet në dy lloje kryesore: rrush për verë dhe rrush për tavolinë. Rrushi i verës ka kokrra më të vogla dhe p