999 rezultate për

rrugore

“Ti e di si rregullohen punët në Shqipëri”, turpi i Policisë Rrugore me jetën e të aksidentuarit Ditën e sotme Policia ka arrestuar dy oficerë të policisë rrugore, pasi kanë falsifikuar ekspertimin e një aksidenti rru
Çfarë po ndodh me Policinë Rrugore? Njeri kapet me prostituta dy të tjerë me mashtrim Ditën e sotme policia ka arrestuar dy oficerë të policisë rrugore, pasi kanë falsifikuar ekspertimin e një aksidenti rru
DETAJET/ Polici i Rrugores përfitonte 50 deri 150 euro nga klientët e prostitutave që kontrollonte (FOTO LAJM) Policia Shkatërroi dje një grup të mirëfilltë kriminal të shfrytëzimit të prostitucionit, ndërkohë që detaje të tjera ka
Tmerr i shoferëve dhe mik i pronarëve të parkingjeve private, kush është polici rrugor që drejtonte rrjetin e prostitutave në Tiranë? Policia e Tiranës shkatërroi dje një rrjet prostitucioni, i cili kontrollohej nga një polic. Në aksionin e koduar “Free
Lehtësohen procedurat, ja mund paguani nëse ju bllokon rrotën Policia Bashkiake e Tiranës Policia Bashkiake ka lehtësuar procedurat për qytetarët për të kryer pagesat për kundërvajtjet rrugore në qytetin e Tira
Tentoi t’i jepte 1 mijë Lekë ryshfet policisë, arrestohet shoferi në Berat Vazhdojnë aksionet e policisë për të goditur rastet e “Mitëdhënies” dhe sipas raportimeve nga policia orëve të fundit ja
I jep policit 20 euro, arrestohet 23-vjeçari nga Fieri Ka menduar se mund t'a shmangë gjobën duke paguar policin, por i riu nga Fieri nuk e kishte parashikuar reagimin e forca
20 mijë Lekë për t’iu shmangur testit të alkoolit, arrestohet i riu në Tiranë Policia e Tiranës ka vënë në pranga një drejtues automjeti i cili drejtonte automjetin në gjendje të dehur dhe ka tentua
Kapet taksisti pa licencë në Gjirokastër, ryshfet policit për t’i shpëtuar gjobës (VIDEO) Policia e Gjirokastrës ka ndaluar sot një shofer taksie nga Durresi pasi ka rezultuar se punonte pa liçensë, dhe për t’i
Ja si t’i shpëtoni gjobave të Policisë Rrugore Këngëtarja Zajmina Vasjari përmes një postimi në rrjetet sociale propozon një mënyrë se si mund t’i shpëtoni gjobave të
DËBORA/ Vazhdojnë reshjet në veri, banorët të bllokuar prej disa ditësh Pacarësisht se temperaturat janë rritur ditët të fundit, në zonat në veri vazhdojnë reshjet malore në formë dëborë.
Shqiptari nga Kosova i ofron para policit, por arrestohet Një shqiptar nga Kosova është arrestuar pasditen e sotme, pasi tentoi t’i jepte para punonjësit të policisë për të mos m
Dëbora bllokon disa akse rrugore në Maqedoninë perëndimore Reshjet e dëborës të cilat kanë vazhduar edhe gjatë këtyre ditëve në pjesën më të madhe të Maqedonisë, kanë sjellë bllok
NGRICAT/ Ja akset rrugore më problematike deri në mesditë Në të gjithë vendin vijojnë kushtet e rënduara të motit me temperatura poshtë zeros, që kanë shkaktuar probleme dhe akti
Moti i acartë, ja situata sipas qarqeve (FOTO LAJM) Në të gjithë vendin reshjet e dëborës dhe temperaturat poshtë zeros kanë shkaktuar vështirësi sidomos në qarkullimin e a
Ngricat në të gjithë vendin, ja rrugët ku qarkullohet me zinxhirë Në të gjithë vendin vijojnë kushtet e rënduara të motit me temperatura nën zero, të cilat kanë shkaktuar vështirësi sido
Ja akset rrugore në vend ku kalohet me zinxhirë Reshjet e dendura të borës kanë shkaktuar bllokimin e disa akseve rrugore. Në disa akse nacionale ka pasur vështirësi në
Borë dhe ngrica, ja rrugët ku duhet të përdorni zinxhirë Që prej ditës së djeshme, reshjet e dëborës janë ndërprerë, por temperaturat kanë qenë tepër të ulëta në të gjithë vendi
MPB: Gjendja e akseve kryesore rrugore në vend Ministria e Brendshme ka publikuar sot gjendjen e akseve rrugore në vend në kushte kur reshjet e dendura të borës kanë m
Ja si është situata aktuale në Shqipëri, kujdes në këto akse rrugore Temperaturat nën zero dhe dëbora e rënë kanë krijuar vështirësi në qarkullimin rrugor, sidomos në akset që lidhin zonat
 
Përtej tensionit politik që shkaktoi, shkarkimi i djeshëm i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë është shoqëruar me humor në rrjetet sociale.

Përtej tensionit politik që shkaktoi, shkarkimi i djeshëm i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë është shoqëruar me humor në rrjetet sociale.