999 rezultate për

rrugor

Mos udhëtoni për në Tiranë pa e lexuar këtë lajm Autostrada Tiranë-Durrës nuk do të jetë këtë të hënë e aksesueshme si zakonisht, ashtu siç ndodhi dhe në fundjavë, pasi
Ecin me shpejtësi sketerrë, çfarë bën policia e Tiranës Gjatë natës së kaluar policia e Tiranës sidomos ajo rrugore ka kryer kontrolle të shpejtësisë në rrugën Tiranë - Durrës.
Të hënën bllokohet sërish aksi Tiranë-Durrës, ja ku devijohet dhe si të kaloni Ditën e hënë do të bllokohet sërish aksi Tiranë-Durrës në kuadër të projektit të mirëmbajtjes me performance të Bankës B
Ndryshojnë rregullat e shit-blerjes së makinave, eksperti: Ja ç’duhet të dini Nga Ina Allkanjari-Gazeta Shqiptare Në rast se ndryshon pronësia e mjetit gjatë periudhës së sigurimit, të drejtat dh
Lajmi i mirë: Aksi Tiranë-Durrës do jetë e hapur në fundjavë Nëse keni plane të udhëtoni drejt plazhit në fundjavë, Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia Rrugore informojnë se deri
Punimet në aksin Fier-Levan, ARRSH dhe Policia Rrugore: Ja ku devijohet qarkullimi Prej disa ditësh në disa akse kryesore të vendit, po vjon puna për riparimin e shtresave rrugore dhe asfaltike. Autorite
Shkrumbohet "Benzi" në aksin rrugor Fier-Patos (VIDEO) Një makinë është shkrumbuar nga flakët ditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Fier -Patos. Mësohet se mak
Autostradën po e "krruajnë", nuk ka riparim total (FOTO LAJM) Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar për bllokimin e kalimit të makinave në autostradën Tiranë-Durrës për shkak të ndë
Sot bllokohet autostrada Tiranë-Durrës, çdo detaj që duhet të dini Duke filluar nga dita e sotme, autostrada Tiranë-Durrës do të mbyllet, për shkak të rikonstruksionit. ARRSH njoftoi dy d
222 km/h në autostradë, në 3 orë bllokohen 11 patenta në Tiranë Mbrëmjen e djeshme policia rrugore ka bllokuar në vetëm pak orë 11 leje drejtimi. "Vijojnë kontrollet me Radar për pa
Aksident rrugor 26 persona të lënduar Në rrugën magjistrale Koçan-Shtip këtë mëngjes, rreth orës 6 ka ndodhur aksident rrugor mes dy furgonëve dhe një kamioni
Nisin punimet në Tiranë-Durrës, ARRSH jep njoftimin e rëndësishëm Prej datës 11 Qershor, në kuadër të projektit të mirëmbajtjes me performance të Bankës Botërore do të fillojë ndërhyrja
Kontrolli i befasishëm i Policisë Rrugore në Tiranë, penalizohen 84 shoferë (VIDEO) Policia rrugore e Tiranës ka bërë një kontroll të detajuar ditën e sotme në rrugët e Tiranës. Nga ky kontroll janë u
Policia bën njoftimin e rëndësishëm: Çfarë do të ndodhë në aksin Tiranë-Durrës Nisur nga shqetësimet dhe rreziku permanent që shfaqin mjetet e shërbimit publik kryesisht në rrugën interurbane kryesor
Nami në Lezhë, Policia Rrugore vendos 316 gjoba Policia Rrugore e Lezhës ka nisur një aksion shumë të fortë përsa i përket masave për shoferët në timon. Janë gjobitu
Policia nuk ndalet nga gjobat: Fundjava nuk është për t'u vrarë (VIDEO) Policia në Tiranë ka vijuar kontrollet edhe përgjatë natës së mbrëmshme në rrugët kryesore. Në një video të bërë publ
Ligji i ri, nuk regjistrohen makinat pa i paguar gjobat Ministria e Punëve të Brendshme sot ka njoftuar qytetarët e Republikës së Kosovës se duke filluar nga data 1 qershor 201
Shkaktuan aksident, arrestohen dy drejtues mjetesh në Vlorë Policia e Vlorës ka arrestuar dy persona për shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor duke shkaktuar një aksident.
Shifra tronditëse/ Për katër muaj ndodhën 5 mijë aksidente rrugore Në 4-mujorin e parë të këtij viti, 29 persona kanë humbur jetën si pasojë e aksidenteve në komunikacion. Gjatë kësaj per
"Leka për xhaxhi policin…" efektivi që merrte rryshfet e pëson keq Pezullohet nga detyra efektivi në Seksionin e Menaxhimit të Trafikut Urban pranë Komisariatit të Policisë Rrugore Tiranë