999 rezultate për

rrufeja

Rrufeja godet futbollistët gjatë ndeshjes, shumë përfundojnë në spital Rrufeja lëndoi 14 futbollistë adoleshentë gjatë ndeshjeje në Zvicër. Në takimin e zhvilluar dje në Saint Gallen midis
Momenti i frikshëm kur portieri 16 vjeçar goditet nga rrufeja (VIDEO) Portieri i Znamya Truda, Ivan Zakborovsky ishte duke stërvitur kur rrufeja e goditi atë në fushë. Ndërsa shokët e tij
E godet rrufeja, portieri dërgohet me urgjencë në spital (FOTO LAJM) Një rast mjaft i rrallë ka ndodhur në Rusi. Ivan Zaborovski po stërvitej me skuadrën e tij Znamia Truda, kur papritur
E godet rrufeja, ndërron jetë djali që po kulloste bagëtitë Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Dropull. Në fshatin Picar, një i ri ka ndërruar jetë teksa po kulloste bagëtitë.
Rrufeja vret 15 kokë bagëti në Gramsh, shpëtojnë mrekullisht 4 çobanët Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Gramsh, ku shkrepëtima e rrufesë ka vrarë 15 kokë bagëti. Për fat të mirë
Shpëton mrekullisht 60-vjeçari në Elbasan i cili u godit nga rrufeja Ditën e sotme, në Elbasan, një 60-vjeçar është goditur nga rrufeja por mrekullisht është gjallë. Raportohet se në mom
I ngjitur mbi vinç, të riun shqiptar e godet rrufeja dhe bie mbi 8 metra Dy punëtorë që po punon në një shtyllë elektrike nëpërmjet një vinçi janë goditur nga rrufeja. Një burrë 35-vjeçar i
EMRI/ E goditi rrufeja teksa peshkonte, gjendet i pajetë 46 vjeçari Një 46 vjeçar është gjendur i pajetë në Lagunën e Karavastas. Mësohet se viktima është Agim Shkoza, banues në Divjakë
Rrufeja godet 2 futbollistë në mes të lojës (VIDEO) Dy futbollist të rinjë u dërguan në spital pasi që gjatë lojës ata u goditën nga rrufeja. Kur rrufeja goditi, katër l
I goditi rrufeja në udhëtim, drejtuesit e Hertha Berlin tregojnë tmerrin që përjetuan Ekipi e Hertha së Berlinit ka kaluar minuta ankthi pas fitores 4-0 në transfertë kundër Koln. Një rrufë goditit avion
Momente paniku për futbollistët, rrufeja godet në udhëtim avionin e Hertha Berlin Një moment tmerri është regjistruar ditën e diel, teksa klubi gjerman i Hertës së Berlinit, ishte duke u kthyer në kryeq
Bie rrufeja në shtëpinë e Rezarta Shkurtës, familjes së saj i rrezikohet jeta (FOTO LAJM) Termet, shi dhe me pas përmbytje. Kjo është situata që vendi dhe më tepër kryeqyteti po përjeton gjatë ditëve të fundit.
Ishin duke luajtur futboll, rrufeja dëmton lojtarët në fushën e lojës (VIDEO) Një ndeshje futbolli midis dy shkollave në Xhamajkë, për pak sa nuk është kthyer në një tragjedi. Gjatë zhvillimit të
Rrufeja godet gardhin metalik, ngordhin 23 lopë (VIDEO) Në Teksas të Shteteve të Bashkuara, gjatë një stuhie me shi, një rrufe e fuqishme ka goditur gardhin metalik të një ferm
Ishin lidhur në gardh metalik, rrufeja iu mer jetën 23 lopëve (VIDEO) Një rrufe ka iu ka marrë jetën 23 lopëve. Fillimisht rrufeja goditi njërën prej kafshëve dhe më pasi "udhëtoi" përgjatë
Rrufeja plagos 6 tifozë në fushën e golfit Për pak sa nuk ndodhi tragjedia në turneun e tenisit qe po mbahet në Atalanta të Shteteve të Bashkuara. Gjatë zhvilli
Çmenduritë e motit, rrufeja djeg gabinën elektrike në Kukës Moti i keq me reshje shiu ka sjellë djegien e një kabine elektrike. Mësohet se rrufeja ka goditur kabllon e tensionit të
E frikshme, momenti kur rrufeja godet varkën (VIDEO) Ky është momenti dramatik kur rrufeja godet një varkë me vela dhe më pas ajo merr flakë. Fatmirësisht pronari nuk ish
Momente tmerri, rrufeja godet avionin ku udhëtonin edhe shqiptarë (VIDEO) Dita e djeshme ka mundur të jetë fatale për qindra udhëtarë të avionit “Finnair”. Aeroplani i kompanisë finlandeze ë