999 rezultate për

rrogĂn

Rama nxjerr kokën e tregohet arrogant me gazetaren: Mos më shih në ëndërr! Kryeministri Edi Rama është rikthyer në formë dhe ka nisur sulmet plot ofendime dhe ironi ndaj gazetarëve. Një tjetër
Rama gjithë arrogancë ndaj pedagogëve: Pritet koka, besoj jeni me intelekt mbi mesataren (VIDEO) Kryeministri Rama është treguar mjaft arrogant në takimin e tij me pedagogët e Universitetit të Tiranës pas problemeve t
Arroganca me kulturën e artin është fundi i demokracisë Enver Bytyçi Aktori me famë mbarëshqiptare e ndërkombëtare, Mirush Kabashi, u shfaq në ekranet e televizioneve
Zlatan Ibrahimovic në një intervistë për Canal+ tregon se pse e sulmojnë aq shumë Zlatan Ibrahimovic gjithmonë surprizon me deklaratat e tij, dhe njihet për karakterin e tij të veçantë, brenda dhe jasht
10 lojtarët që arroganca e Mourinhos i largoi, por më pas shkëlqyen (FOTO LAJM) Mourinho ka gëzuar sukses në të gjithë Evropën që prej drejtimit me Porton në trofeun e Ligës së Kampionëve në 2004, duk
Vasili: Mijëra familje në mëshirë të fatit, për shkak arrogantit Rama Përmes një postimi në Facebook, kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka kritikuar edhe njëherë këtë përfsh
Pele sfidon me arrogancë Ronaldon: Bëj aq gola sa un po munde Braziliani Peleka hapur një sfidë të re përballë Ronaldos. Duke e parë veten të mposhtur me rekordin e ri të thyer nga R
"Prishtina nuk mund të udhëhiqet me inate dhe arrogancë" Kandidati për kryetar të Prishtinës nga AAK-ja, Arbër Vllahiu ka thënë se do të përfaqësoj qytetarët e Prishtinës. Ai
Kjo nuk pritej, Baton Haxhiu "degjeneron" Ramën: Arroganca e tij e theksuar... Baton Haxhiu, ndër gazetarët që mbahet afër nga kryeministri Rama, ka folur në lidhje me sjelljen arrogante të kryemini
Meta sulm të hapur Bashës e Ramës: Dy kryetarë arrogantë Lëvizja Socialiste për Integrim organizoi një takim me banorë të Sarandës, ku u prezantuan kandidatët për deputetë të LS
LSI: Opozita e dobët shkaktoi arrogancën e qeverisë Sekretari i Përgjithshëm i LSI Endrit Braimllari deklaron se Partia Demokratike ka bërë opozitë të dobët në këto katër v
Deputeti qejfli i armëve godet sërish: Rama arrogant, s’ka zgjedhje pa opozitën Pavarësisht se gjendemi shumë pranë zgjedhjeve, gjendja politike në Shqipëri, është e zhytur totalisht në një krizë pa k
LSI “braktis” PS edhe në Vlorë: S’bëhemi palë me arrogantët! Mbledhja e Këshillit të Qarkut të Vlorës sot është shoqëruar me tensione të forta mes socialistëve dhe shkak për këtë ë
Meta: S'kemi kohë për arrogancë, demokracia nuk është "one man show" Kreu i LSI-së, Ilir Meta, gjatë një takimi me të rinjtë e LRI-së, tha se e ardhmaja është e tyre dhe se vendi dhe shqipt
Basha shpërthen ndaj Ramës: Tiran, injorant e arrogant! Kreu i PD-së, Lulzim Basha në ditën e ditën e 50 të qëndresës opozitare ka deklaruar se qeveria e Ramës është jashtë lig
Në zgjedhje pa LSI? Manjani ironizon keq Ramën Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar në lidhje me zhvillimet e fundit në vend dhe për atë që pritet të ndo
PS refuzoi “qeverinë e besimit”, reagon LSI: Arrogancë... Pas refuzimit të kërkesës së LSI për “qeveri besimi” nga ana e kryeministrit Rama ka reaguar flakë për flakë nënkryetarj
LETRA/ “Feçori, arrogant e prepotent, luante letra gjithë natën” Në numrin e kaluar, përveç një dokumenti sekret të ishsekretarit të Komitetit të Partisë së rrethit të Durrësit, Muho As
Debati Rama-Vasili, shpërthen shkrimtarja e njohur: I pacipë e arrogant! Mbrëmjen e djeshme kryeministri Edi Rama ishte i thirrur në emision “Studio e Hapur” me gazetaren Eni Vasilin. Kryemi
"Mos më fol me arrogancë, s'të duroj dot", nis sherri mes femrave në Big Brother Zhvillime të reja nga shtëpia më e survejuar e momentit në Shqipëri. Gerta dhe Fiorentina, dy gratë që kanë hyrë me p