999 rezultate për

rrjeti

"Kërce sikur askush s'të shikon", reperia shqiptare ndez rrjetin duke e tundur me bikini (VIDEO) Reperja shqiptare, Baby G ka marrë vëmendjen e të gjithëve ditën e sotme me një video ku shfaqet tejet seksi. Reperja e
Pa operacione plastike? Kjo video e Taynës disa vite më parë po bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Tayna është një nga emrat më të suksesshëm të momentit në muzikë në Shqipëri. Reperja ka treguar me anë të postimeve të
Letra e italianes që humbi të ëmën nga koronavirusi prek rrjetin: U përcoll pa asnjë lutje! Librashitësja Alessandra Raggi ka humbur mamanë e saj nga koronavirusit, e cila ishte viktima e parë nga pandemia në qyt
Një karantinë si e Kejvinës, modelja "çmend" rrjetin me të brendshme (FOTO LAJM) Kejvina Kthella di mirë të surprizojë. Në këto ditë izolimi ku shumica e njerëzve kalojnë kohën në telefona dhe rrjet
Parandalimi i koronavirusit, nga sot dyqanet punojnë me orar të shkurtuar Rrjetet e dyqaneve me produkte ushqimore në Kosovë prej sot do të punojnë me orar 12-orësh, saktësisht prej orës 08:00 e
Po bëjnë xhiron e rrjetit, çifti shqiptar kurorëzohen në martesë me maska (FOTO LAJM) Një çift shqiptar në Kosovë ka kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. Përhapja e koronavirusit nuk e ka ndaluar aspak k
Edhe Luana Vjollca e izoluar, moderatorja "djeg" rrjetin me fotot nga shtëpia (FOTO LAJM) Moderatorja Luana Vjollca nuk rresht së shfaquri anën e saj seksi teksa ndodhet si shumica e shqiptarëve, e izoluar nga
Për herë të parë, Beatrix pozon topless dhe rrjeti nuk po përmbahet (FOTO LAJM) Për të hequr pak vëmendjen nga virusi vdekjeprurës, hidhini një sy pozave topless të këngëtares Beatrix Ramosaj. Ajo
E zuri gjumi, infermieria italiane bën xhiron e rrjetit Heronj në detyrë, mjekë dhe infermierë të cilët në këto ditë po luftojnë kundër koronavirusit, për të shpëtuar sa më shu
9 këshillat e arta për koronavirusin që po thyejnë rrjetin UNICEF ka publikuar nëntë këshilla të arta mbi koronavirusin duke informuar në radhe të parë qytetarët se si vepron viru
Më e mirë e ëma se e bija, rrjeti bëhet lëmsh nga fotot e bukurosheve (FOTO LAJM) Një nënë e dy fëmijëve ka zbuluar se njerëzit e ngatërrojmë me vajzën e saj 21-vjeçare. Sonia Magnier, 40 vjeçe nga
Juristja joshëse nuk di të ndalet, këtë herë "çmend" rrjetin vetëm me të brendshme (FOTO LAJM) Juristja seksi, Redona Koçi, di gjithmonë se si të tërheqë menjëherë vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë. Mjafton një
Alesia Bami "çmend" rrjetin me fustanin e shkurtër: Ka lezet dy metra shalë (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Alesia Bami, është një nga moderatoret më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo komentohet shumë për
"Ti je mi?", Arilena çudit rrjetin, totalisht ndryshe në postin e fundit (FOTO LAJM) Arilena Ara ka surprizuar ndjekësit me foton e fundit. Këngëtarja si gjithmonë e thjeshtë dhe pa komplekse, por në fo
Duhet lexuar! Letra e kësaj nuseje për vjehrrën e saj para dasmës po bën xhiron e rrjetit E dashur vjehrrë, Nesër është dasma dhe unë jam e ngazëllyer, nervoze dhe e hutuar. E di që është një hap që ç
Vetëm me geta para pasqyrës, Rasheli "çmend" rrjetin me look-un e ri (FOTO LAJM) Çdo lëvizje e saj bën shumë zhurmë. Që prej daljes së saj në ekran si velinë në "Xing me Ermalin" Rashel Kolaneci ka
Video e Kejvinës "tërboi" rrjetin, modelja arrin rekord klikimesh në Instagram (FOTO&VIDEO) Vetëm pak më parë modelja shumë e bujshme shqiptare, Kejvina Kthella publikoi në Instagramin e saj një video tepër tundu
Sfida më e re po fikson rrjetin, mban emrin e Jennifer Lopez (FOTO LAJM) Jennifer Lopez është nëna me seksi e showbiz-it dhe kjo nuk ka diskutim. Ndonëse është nënë e dy fëmijëve, ajo ja del
"Trullosi" rrjetin me fotot erotike, çfarë ka për të thënë juristja tërheqëse (FOTO LAJM) Ajo njihet si “juristja seksi” dhe është mjaft e komentuar në mediat online. Është fjala për Redona Koçin, e cila me çdo
E teproi me zhveshjen, videoja e nxehtë Kejvinës bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Kejvian Kthella së fundmi ndodhet në Amerikë, dhe këtë e ka treguar vetë modelja me anë të postimeve të saj në Instagram