999 rezultate për

rrjetet

U zhduk nga rrjetet sociale, ç’po ndodh këto kohë me Feron? Pas ndarjes së bujshme me modelen Arbenita Ismajli, e cila s’kalon asnjëherë pa marrë vëmendjen e mediave, Fero u “zhduk
E njihni si balerinë e "Telebingos", por bukuroshja bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Bukuroshen që shihni në fotogalerinë e mësipërme me shumë mundësi e keni parë vetën në programin "E diela Shqiptare".
Fëmijët e pasur të Londrës shkundin rrjetin me fotot e luksit (FOTO LAJM) Fëmijët e pasur të Londrës e kanë nisur Vitin e Ri me një sërë postimesh në rrjetet sociale, ku tregojnë pasuritë e tyre
Meta uron Berishën për ditëlindje: Pranvera pa fund doktor Presidenti Ilir Meta ka uruar publikisht ish-kryeministrin Sali Berisha me rastin e ditëlindjes. Berisha mbush sot 76
Testi që është bërë viral në rrjetet sociale! Gjeni sa rinocerontë janë në këtë foto (FOTO LAJM) Vlerësoni aftësinë tuaja vëzhguese me këtë sfidë e cila është bërë virale kohët e fundit në rrjetet sociale. Shikojëni f
Armenët ngrenë flamurin e bardhë, dalin pamjet e sulmeve nga azerët (VIDEO) Lufta është e ashpër mes Azerbajxhanit dhe Armenisë në rajonin e Nagorno Karabakhut me një numër të madh viktimash nga t
Coutinho dhuron "show", driblon në mënyrë spektakolare arbitrin (VIDEO) Coutinho shkëlqeu në ndeshjen e parë ndaj Villarealit. Për një moment, Coutinho turpëroi edhe gjyqtarin kryesor të n
Rrjeti nxjerr zbuluar Dojna Memën, është e dashuruar me këngëtarin shqiptar (FOTO LAJM) "Në jetë duhet të gjesh dikë që të dashuron, kujdeset për ty dhe të bën foto të bukura.", ishin këto fjalët e Dojnës vet
Mos i humbisni: Provimi i Suarez një mashtrim, shpërthejnë memet në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Sapo u përhap lajmi për provimin e Suarez që rezultoi i manipuluar në Universitetin e Perugia, rrjetet sociale u lëshuan
Bëhuni të kujdesshëm, fotot të cilat nuk duhet t'i postoni asnjëherë në rrjetet sociale Të publikosh në rrjetet sociale dhe të kërkosh privatësi, është më e pakta irracionale! Ndonëse ne mendojmë se kërkime,
Të varur nga rrjetet sociale? 6 "hile" për të shpëtuar Ndikimi i rrjeteve sociale në jetën e njerëzve përpos të tjerave është edhe i dëmshëm. Kjo për faktin se është shumë e t
Bie Instagram dhe Facebook, miliona përdorues nuk mund të kyçen në rrjetet sociale Instagram dhe Facebook kanë rënë këtë të enjte mbrëma. Miliona përdorues në të gjithë globin kanë vështirësi të kyçe
Ekspozon përsëri Shqipërinë, ndjekësit kanë një kërkesë për babain e Dua Lipës (FOTO LAJM) Familja e Dua Lipës po qëndron në Shqipëri, si destinacioni i radhës i pushimeve të tyre, ku nuk kanë munguar as vizitat
Një fenomen në rrjetet sociale, modelja publikon fotot joshëse (FOTO LAJM) Modelja e njohur amerikane, Ana Cheri ka publikuar një foto të "nxehtë" ku shihet gjysmë e zhveshur. Modelja shfaqet
Historia "Noja", flet Brisilda e cila u dhunua nga shoqja e ngushtë Akoma nuk është harruar historia e "Nojës", ku si pasojë e një trekëndëshi dashurie një vajzë u mor peng dhe u dhunua.
Bernard Berisha zgjohet me fanellën e Kosovës dhe nënën e sëmurë, postimi që i emocionoi të gjithë (FOTO LAJM) "Golin ia dedikoj mamasë sime që është e sëmurë", këto ishin fjalët e Bernard Berishës pas ndeshjes së mbrëmshme mes Kos
E njihni si balerinë e "Telebingos", por bukuroshja bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Bukuroshen që shihni në fotogalerinë e mësipërme me shumë mundësi e keni parë vetën në programin "E diela Shqiptare".
Messi qëndroi, Barcelona mburret në rrjetet sociale Lionel Messi bëri publik vendimin e tij. Përmes një interviste për “Goal.com” , argjentinasi deklaroi se ai ka vendosur
Rama u kërkon llogari deputetëve pse nuk janë aktivë në FB Kryeministri Edi Rama gjithonë kujdeset që punët që bën, të merren vesh nga media e nga populli. I pari që tregoi se
Shakira dhe Pique më të dashuruar se kurrë (FOTO LAJM) Këngëtarja njohur kolumbiane, Shakira preferoi që të ndajë me 67.9 milionë ndjekësit e saj në Instagram një selfie, të k