999 rezultate për

rrethit

Kapet 22 vjeçari në Vlorë me fara kanabisi Policia e Vlorës ka arrestuar një 22-vjeçar pasi u kap me një sasi fara të dyshuara kanabis. Sipas policisë, E.R banu
Pacientja 70 vjeçare humbi jetën në aksident, arrestohet shoferi i ambulancës Policia e Durrësit ka arrestuar shoferin e ambulancës i cili ditën e djeshme u përfshi në një aksident që rezultoi fatal
Në kërkim për trafiqe, arrestohet 35 vjeçari në Vlorë Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 35 vjeçar të shpallur në kërkim për prodhim të lëndeve narkotikëve. I arrestua
Arrestohet 23 vjeçari në Gjirokastër, për çfarë akuzohet Një 23-vjeçar me iniciale J.S. është arrestuar nga policia e Gjirokastrës. Ai akuzohet për veprën penale “Dhënie ndihmë
Nuk është film, në këtë qytet temperaturat ulen aq shumë sa të ngrijnë edhe qerpikët I vendosur në jug të Rrethit Arktik, në Lindjen e Largët të Rusisë, Yakutsk është i njohur për klimën e ashpër. Yakut
Plas grushti në Lezhë, një person përfundon në spital Policia e Lezhës ka arrestuar 5 persona, 2 prej tyre të shpallur në kërkim, për vepra të ndryshme penale. Shtetasi me
Qyteti më i ftohtë në botë, fotot shkëputur nga një ëndërr e bardhë (FOTO LAJM) I vendosur në jug të Rrethit Arktik, në Lindjen e Largët të Rusisë, Yakutsk është i njohur për klimën e ashpër. Yakut
Shante dhe rrihte prindërit, arrestohet tropojani Një 33-vjeçar, banues ne Tropojë ka rënë në pranga, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj prindërve të tij
Apartamente, tokë dhe makina: Policia "kref" 300 mijë euro pasuri në Vlorë Sekuestrohen pasuri me vlerë rreth 300.000 euro, që dyshohen se janë ngritur me pastrim parash në Vlorë. Specialistët
Prokurorja Afërdita Ndoi i shpëton sitës së Vettingut Afërdita Ndoi është konfirmuar në detyrë pranë Prokurorisë së Rrethit Tiranë pasi e ka kaluar vettingun. Komisioni i
"Dora e zezë", zbardhet vrasja e Ramazanit dhe Runajt në Elbasan Zbardhet nga Policia masakrimi i 22- vjeçarit Regis Runaj dhe ekzekutimi i Emiljano Ramazanit, ngjarje të ndodhura ditët
Vjedhje dhe lëndë narkotike, ku zbarkoi sot OFL Tre persona të dënuar, për vepra të ndryshme penale kanë marrë formularin nga OFL, për të deklaruar brenda 48 orëve buri
Kush janë katër "të fortët" e Beratit që ranë në rrjetën e OFL-së Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë katër shtetasve banues
I dënuar me 25 vite burg për vrasje, kush është shqiptari që u ekstradua sot nga Belgjika Gjon Menga, i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpol Tirana, pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Kurbin e ka dënuar me
Arratisja e bujshme e '89-ës dhe raporti sekret për Ramiz Alinë: Dilni çuna shikoni Evropë me sy Memorie.al publikon disa dokumente të panjohura arkivore të nxjerra nga Arkivi Qëndror i Shtetit (fondi i ish-Komitetit
Kush janë katër "të fortët" e radhës që ranë në rrjetën e OFL-së OFL i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: Eduart dhe Hakim Xhezo (vëllezer
OFL vijon aksionin, kush janë "të fortët" nga Tirana që morën letrën OFL i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: M. M., banues në Tiranë, për
Arrestohen tre persona në Durrës e Krujë, veprat penale që i çuan pas hekurave Policia e Krujës ka arrestuar dy persona për vepra të ndryshme penle. Sipas njoftimit të policisë, u bë arrestumi i B
Me maska dhe mburoja hekuri, si u kap i shumëkërkuari në Laç (VIDEO) Një i shumëkërkuar është arrestuar nga Policia në Laç. 42 vjeçari akuzohej për tentativë vrasjeje dhe dhe armëmbajtje
Tre skenaret e mundshëm për përfundimin e kampionatit në Maqedoni Pas përfundimit të takimit të sotëm mes FFM-së dhe klubeve të ligës së parë, drejtuesit e Federatës kanë dalë me tre pro