999 rezultate për

rreshka

KPA shkarkon nga detyra kreun e Prokurorisë së Tiranës, Dritan Rreshka KPA-ja ka lënë në fuqi vendimin e KPK-së për kreun e komanduar të Prokurorisë së Tiranës, Dritan Rreshkën, duke e shkark
Vettingu shkarkon nga detyra të zgjedhurin e Arta Markut KPK ka shkarkuar nga detyra prokurorin i ri të Tiranës, Dritan Rreshka. Ai ishte i emëruar disa muaj më parë nga krye
Denoncimi: Kushtet skandaloze të dentistit që shkulte dhëmballë në një “stallë” Një qytetar denoncon në emisionin “STOP” kushtet skandaloze të një klinike dentare në Zavalinë të Elbasanit, duke e shoq
Dëbora në Prishtinë / Spektakël nga përplasjet e automjeteve që rrëshkasin (FOTO & VIDEO) Dëbora e dendur e cila ka mbuluar Prishtinën dhe të gjithë Kosovën, është problem i madh për qytetarët të cilët lëvizin
Ja çfarë thotë personi që u burgos për mashtrimin me vizat kanadeze Klevis Rreshka, personi i cili u burgos si i përfshirë në skandalin e kompanisë Ande-Lm, e cila kishte mashtruar njerëz
Skema e mashtrimit me vizat/Rreshka: Agjencinë e bleva për 1 euro Detaje të reja janë zbuluar nga skema mashtruese e ngritur në ish bllok. Gjatë rrëfimit të tij për hetuesit e policisë s
Prokuroria e Tiranës, dorëhiqet drejtuesi i Task-Forcës Drejtuesi i Task-Forcës në prokurorinë e Tiranës Dritan Rreshka ka dhënë dorëheqjen. Mësohet se ditën e sotme Rreshka ka