999 rezultate për

rrapo

Biznesmenët e arrestuar, mes tyre edhe vjerri i polices që humbi gishtat në protestën e opozitës Mes biznesmenëve që sot kanë dalë para gjykatës për masën e sigurisë ka qenë edhe Rrapo Baduni, pronar i kompanisë “Bani
Shënoi super gol, Rrapo: Më ndihmoi zoti, besoj do qëndrojmë në Superiore Luftëtari u ndal në barazim 1-1 me Tiranën në sfidën e mbijetesës, teksa Donald Rrapo shënoi golin e barazimit me një go
Makthi ende s'ka mbaruar, eksperti i sizmiologjisë jep lajmin e keq Makthi nuk ka mbaruar. Pas tërmeteve të fuqishme të cilët shkundën Durrësin, Tiranën dhe disa qytete të tjera, sizmologë
I vodhën argjendarinë vajzës së të vrarit, arrestohet autori Një nga autorët e grabitjes së dyqanit të vajzës së argjendarit të vrarë, Rrapo Sinanaj, është vënë sot në pranga në Rin
Salsano Rrapo, baba për së dyti (FOTO LAJM) Ka kaluar vetëm pak kohë që kur moderatori dhe aktori i njohur Salsano Rrapi deklaroi se ndoshta do martohej kur të vint
Shqipëria rrezikohet nga tërmete të rrezikshme? Ja çfarë thotë eksperti Sipas Institutit të Gjeoshkencës, lëkundjet e tokës të regjistruara ditët e fundit në vendin tonë quhen mikrotërmete dhe
Sekuestrohen 20 mijë metra katrorë tokë në Himarë, u përfitua me letra false Prokuroria e Vlorës ka urdhëruar sekuestron e një sipërfaqe toke 20 mijë metra katrorë, në zonën e Palermo-Himarë, pasi
Arrestohet i dyshuari i tretë për grabitjen e argjendarisë në Tiranë Blutë e kryeqytetit arrestojnë personin e tretë i cili dyshohet se ka marrë pjesë në grabitjen e argjendarisë së vajzës
Policia shqiptare nis hetimet për kokainën e kapur në Malin e Zi (FOTO-LAJM) Sekuestrimi i 250 kilogramë kokaine nga policia malajzeze ka bërë që policia shqiptare të nisë hetimet për kompaninë shq
SHBA, Almir Rrapo dënohet me 6 vjet burg Ish- zyrtari i Ministrisë së Jashtme të Shqipërisë, Armir Rrapo është dënuar me 6 vjet burg nga një gjykatë në Shtetet e
Kapet i dyshuari për vrasjen e argjendarit në Tiranë Arrestohet autorit të dyshuar për vrasjen e argjendarit disa ditë më parë në Tiranë. Burime nga policia bëjnë me dije se
SHBA, shqiptari Rrapo pranon vrasjen Almir Rrapo, ish-zyrtari i Ministrisë së Jashtme është vetëshpallur fajtor në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, duke pran
Ekstradimi i Rrapos dosja kthehet në gjykatën e Tiranës Gjykata e Tiranës do të shqyrtojë nga e para kërkesën e autoriteteve amerikane, për ekstradimin e Almir Rrapos, ish-puno
Ekstradimi i Rrapos, KE: Vendim i papërgjegjshëm Raportuesi i Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës David Darchiashvili tha se Shqipëria ka injoruar vendimin e
Kolegji Penal rrëzon vendimin për ekstradimin e Rrapos në SHBA Kolegji Penal ka rrezuar sot vendimin per ekstradimin e Almir Rrapos, i cili nderkohe u eshte doorezuar autoriteteve ame
Ekstradimi i Rrapos, Strasburgu letër Drejtësisë Gjykata Europiane e të drejtave të njeriut i ka cuar një letër Ministrisë së Drejtësisë në vendin tonë, ku shpreh shqetë
Almir Rrapo ekstradohet në SHBA Ish-punonjësi i ministrisë së jashtme Almir Rrapo është ekstraduar drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës ku akuzohet p
Strasburgu pezullon ekstradimin e Rrapos Gjykata e Strasburgut pezulloi ekstradimin e ish-sekretarit të Ministrisë së Jashtme, Almir Rrapo, mbi të cilin rëndojnë
Apeli: Almir Rrapo të esktradohet në SHBA Gjykata e Apelit vendosi sot të lerë në fuqi vendimin per ekstradimin e Almir Rrapos, ish-zyrtar i Ministrise së Jashtme
Çështja "Rrapo": Të hënën vendimi Gjykata e Apelit në Tiranë deklaroi se do të vendosë të hënën në lidhje me ekstradimin në SHBA të shtetasit Almir Rrapo