999 rezultate për

rraja

Atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja, mbeten në burg Rraja dhe Halilaj Prokuroria e Posaçme ka kërkuar shtyrjen me tre muaj të hetimeve të dosjes së tentativës për vrasje të prokurorit të Pro
Atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoj, Gjykata e Lartë s’pranon rekursin e Redjan Rrajes Redjan Rraja, i dyshuar si atentatori kryesor mbi automjetin e prokurorit të Durrësit Arjan Ndoj, me një të vrarë dhe dy
"Të digjet burgu", Redjan Rraja dhe tre të tjerë revoltohen te 313-a prej Covid-19 13 raste me covid-19 në burgun 313 kanë alarmuar institucionet shqiptare të drejtesise ku edhe kanë nisur hetimet. burgu
Atentati ndaj prokurorit, Redjan Rraja befason organet e drejtësisë Prokuroria e Krimeve të Rënda i ofroi statusin e bashkëpunëtorit të drejtësisë Redjan Rrajës, nën arrest për atentatin e
Gjykata merr vendimin për Redjan Rrajën Redjan Rraja është lënë në burg nga Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda e cila ka dhënë masën “Arrest me burg” për të.
Redjan Rraja kërkon lirim nga burgu Redjan Rraja, i arrestuar i vetëm për atentatin ndaj prokurorit Arjan ndoja ka apeluar masën e sigurisë “Arrest me burg”
Rraja i martuar dhe me fëmijë: Dalin detaje nga lidhja e Kejvinës me nipin e deputetit Kejvina Kthella, modelja e cila është në qendër të vëmendjes së mediave, ka reaguar për herë të parë pas lajmeve ku rapo
"Isha me të dashurën", Redjan Rraja zbulon lidhjen me Kejvinën (FOTO LAJM) Redjan Rraja ka apeluar në Gjykatën e Apelit për Krimet e Rënda, masën e sigurisë arrest me burg. Ky i fundit ka depo
Atentati ndaj prokurorit: Kejvina Kthella u mbajt 10 orë në pyetje në Prokurori Ditën e djeshme u mësua se Kejvina Kthella, ishte shoqëruar për t’u marrë në pyetje në lidhje me atentatin e ndodhur nda
E quajti kur*ë, Xhisiela Maloku mesazh të koduar Redjan Rrajës Xhisiela Maloku, e njohur publikisht si ish-e dashura e Rexhep Rrajës, djalit të deputetit të PS-së, Rrahman Rraja, ka p
Lidhje me autorin e atentatit ndaj Ndojt, shoqërohet në polici Kejvina Kthella Policia e Shtetit ka vënë në pranga Redian Rrajën, nipin e deputetit të PS për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj.
Edhe autori tjetër në atentatin ndaj prokurorit harroi syzet në makinë Syzet dhe ndjekja e automjetit të prokurorit për disa minuta tradhtuan atentatorët të cilët më 1 nëntor 2019 hapën zjarr
Rraja mohon akuzat: Nuk kam lidhje, atentantin ndaj Ndojit e mësova nga mediat Dalin detaje nga dëshmia në gjykatë e Redjan Rrajës, i akuzuar për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoji në Shkozet.
Ky është Redjan Rraja, i arrestuar për atentatin ndaj prokurorit (FOTO LAJM) Abc News ka siguruar një foto të Redjan Rraja, i cili akuzohet si i përfshirë në atentatit, që iu bë makinës së prokuror
"Nga Redi te Dara", transformimi dhe fuqizimi i Redjan Rrajës Gjatë emisionit “Opinion”, gazetari Poli Hoxha tregoi se Redjan Rraja deri në 2005 ka punuar për një rrogë të thjesht pë
Berisha: Pas vjedhjes së postës qëndron vetë drejtori Ish- kryeministri Sali Berisha ka postuar këtë të martë një denoncim të fortë në adresë të Xhelal Rrajës, vëllait të dep
Zbulohet detaji që nxorri zbuluar autorin e atentatit ndaj Arjan Ndojt: Syzet Ditën e sotme policia vuri në pranga Redjan Rrajën si i dyshuar për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj. Gazetarja
Atentati ndaj Ndojt, Prokuroria kërkon arrest me burg për Redjan Rrajën Prokuroria kërkon arrest me burg për Redjan Rrajën. Ai është kapur sot në një përpjekje për t’u larguar nga Shqipëri
Oficeri Nuhu flet për arrestimin e Rrajës: Lidhja shkon deri tek kryeministri Redjan Rraja u arrestua nga ana e policisë si një nga të dyshuarit për atentatin ndaj prokurorit Ndoja, Landi Muharremit
Deputeti socialist mohon të ketë nip Redjan Rrajan, kërkon dënim maksimal për atentatorët Gjatë ditës së sotme, policia ka ndaluar Redjan Rrajën si një prej autorëve të atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoja.