E FUNDIT/ Zhbllokohet derbi i Madridit (VIDEO)
999 rezultate për

rrahmani

Prapaskenat e krisjes Gattuso-De Laurentiis, presidenti donte në fushë Rrahmanin e jo Hysaj Situata në klubin e Napolit nuk është aspak e qetë, pasi mungesa e rezultateve, sidomos në kampionat, ka krijuar një kri
Çfarë ndodhi mes Gattusos dhe Rrahmanit? (VIDEO) Trajneri i Napolit Ivan Gennaro Gattuso njihet për grintën e tij. Ashtu siç ka qenë kur luante vetë në fushën e lojës
Atalanta "poker" Napolit, Rrahmani më i dobëti (VIDEO) Atalanta ka fituar 4-2 ndaj Napolit Zapata ('52), Gosens ('64), Muriel ('71) dhe Romero ('79) i shënuan golat për Ata
Gjest i shëmtuar ndaj Rrahmanit, gazetari italian ngre akuzën (VIDEO) Napoli-Juventus ishte një duel që në fund i la vendin polemikave. Ishte pikërisht ajo penallti e akroduar në favor të Rr
Ulërimat e Rrahmanit, zbulohen fjalët e Chiellinit (VIDEO) Napoli arriti që të fitonte ndaj Juventusit në shifrat 1-0 falë penalltisë së fituar nga Amir Rrahmani. Ky i fundit
Gattuso: Juventusi meritoi më shumë, Rrahmanin e kam aktivizuar pak Trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso, ka reaguar pas fitores ndaj Juventusit në kuadër të javes së 22-të të Serie A. N
Juventusi nuk ia del përballë Napolit, Gattuso "forcon" pozitat (VIDEO) Napoli ka arritur të mposht me rezultatin mininal Juventusin në "Doego Armando Maradona Stadium". Protagonisti kryeso
Napoli – Juventus, formacionet zyrtare: Rrahmani në fushë, Hysaj në stol Napoli do të ndeshet me Juventusin në kuadër të Serie A. Napoli pret Juventusin në "Diego Armando Maradona Stadium",
Nuk i dha dorën Rrahmanit pas zëvendësimit, tifozët acarohen me Hysaj (VIDEO) Momenti kur Hysaj nuk i jep dorën shokut të skuadrës së Napolit, Amir Rrahmani nuk është pritur mirë nga tifozët e Napol
Gjest i pahiijshëm nga Hysaj, kështu e injoron Rrahmanin (VIDEO) Skuadra e Napolit është eliminuar nga Kupa e Italisë mbrëmë pas humbjes nga Atalanta me rezultat 3-1. Në këtë përball
Formacionet zyrtare: Atalanta-Napoli, shqiptarët duan finalen Në orë 20:45 do të luhet ndeshja e dytë gjysëmfinale mes Atalantas dhe Napolit për Kupën e Italisë teksa ndeshja e parë
Kupa e Italisë/ Atalanta - Napoli, formacionet e mundshme: Hysaj, Djimsiti dhe Rrahmani titullarë Napoli dhe Atalanta do takohen në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë, derisa në ndeshjen e parë barazuan pa gola. Shkak
Napoli konfirmon dëmtimin e Manolas, Rrahmani gati për të përfituar Skuadra italiane, Napoli, ka konfirmuar lëndimin e Kostas Manolas. Pas rezultimit pozitiv me COVID-19 të Kalidou Koul
Rrahmani e Hysaj të ftuar për ndeshjen kundër Fiorentinës (FOTO LAJM) Sot me fillim nga ora 12:30 do të zhvillohet takimi ndërmjet Napolit dhe Fiorentinës, duel ky në kuadër të xhiros së 18’
Rrahmani: Titulli? Të shohim, mendojmë për një vend në katërshe Amir Rrahmani, titullar në sfidën që Napoli e fitoi ndaj Empolit në Kupën e Italisë, foli pas takimit për Rai-n, duke th
Napoli i gjymtuar në mbrojtje, Rrahmani mund të luajë sërish në fundjavë Gennaro Gattuso vazhdon të ketë probleme në mbrojtje, pasi shumë lojtarë do të mungojnë në ndeshjet e ardhshme. Në nd
Debutim për tu harruar për Rrahmanin, Gattuso: Është profesionist i madh, do ketë mundësi të tjera Ndonëse iu bashkua Napolit që në verën e kaluar, Amir Rrahmani vetëm dje pati mundësinë të luajë nga minuta e parë me fa
"Së shpejti, në krye", Rrahmani iu përgjigjet kritikave Amir Rrahmani bëri një gabim të madh në ndeshjes në mes të Napolit dhe Udineses. Mbrojtësi kosovar ia fali golin ku
Gattuso: Më vjen keq për Rrahmanin, është profesionist i madh dhe do t'i ketë mundësitë e veta Trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso, thotë se i vjen keq që, siç e quan ai, një profesionit i madh si Amir Rrahmani e bë
E katranos Rrahmani, Udinese barazon ndaj Napolit (VIDEO) Napoli arriti të kalonte shpejt në avantazh me një penallti të kthyer në gol nga Insigne. Por një gabim i Rrahmanit n