999 rezultate për

roza

Cilat janë sëmundjet që paralajmërojnë dhimbjet e shpinës? Artroza mund të komplikohet lehtësisht me një tjetër situatë sëmundjeje lidhur kjo me dekalcifikimin dhe dobësimin e koc
Roza Lati nuk njeh kufij, puth të ftuarin në buzë pa e menduar dy herë Në emisionin “Why Not”, puthjet në buzë të moderatores me të ftuarit nuk janë më dicka e re. Në puntatën e sotme, Roza L
"Më ndoqën nga pas me makinë", Rozana tregon arsyen pse nuk bën më koncerte Tashmë prej shumë kohësh, Rozana Radi ka hequr dorë nga koncertet e madje edhe nga këngët prej kohësh është një pauzë.
Mësuesja ra nga kati i dytë teksa pastronte dritaret, si e përkujtojnë nxënësit dhe kolegët Dy ditë më parë në Fier humbi jetën mësuesja Roza Deliu, 50-vjeç. Mësuesja humbi jetën tragjikisht dy ditë më parë, t
Mësuesja ra nga ballkoni dhe ndërroi jetë, kolegët në lot për lajmin tragjik Mësuesja Roza Deliu, që jeptë mësim në shkollën “Mark Dashi” në Fier është ndarë nga jeta në mënyrën më të dhimbshme. Aj
EMRI/ Po pastronte xhamat, bie nga pallati dhe vdes 50 vjeçarja në Fier Identifikohet gruaja që ra nga pallati dhe gjeti vdekjen gjatë mesditës së sotme. Mësohet se ajo është 50 vjeçarja Ro
"Nuk e prezantoj të dashurin se më sulen ku*vat", habit Roza Lati (FOTO LAJM) Vajza e aktores Rita Lati, Roza Lati duket se ka gjetur dashurinë e jetës. Ditën e djeshme ajo ka ndarë një status ku
Roza Lati prezanton publikisht të dashurin, e prisnit ndryshe (FOTO LAJM) Moderatorja Roza Lati e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shfaqet vazhdimisht me foto e video të ndryshme, s
"Si dhi majë shkëmbit", Rozana Radi e bën fansen për një lek publikisht (FOTO LAJM) Rozana Radi është ndër artistet e njohura të publikut shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe përveç fot
Rozana Radi shpërthen ndaj kolegëve: Po shkatërroni këngën (FOTO LAJM) Rozana Radi ka kritikuar këngëtarët shqiptarë të cilët përdorin çfarëdolloj dialekti në këngët baladë të tyre. Sipas
Dikush ka mërzitur Bleonën, Rozana Radi e gatshme: Ti bëjmë presion (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Bleona Qereti është shumë aktive në rrjete sociale ku vazhdimisht poston foto dhe video nga përditsh
Si i çonte vrasësi, lule nga burgu: Roza flet për një të fiksuar pas saj (FOTO LAJM) Moderatorja Roza Lati ka treguar së fundmi se pas saj ka qenë marrosur një person që ishte dënuar për vrasje. Teksa n
"E kaloj shpejt", Stresi flet për herë të parë publikisht për ndarjen nga Keisi (VIDEO) Ndarja e reperit Stresi me partneren e tij, Keisin, është kthyer në lajmin më të bujshëm në media dhe prej javësh po fli
"Më fal", urimi prekës i Roza Latit për të ëmën (FOTO LAJM) Ditën e sotme, aktorja e humorit Rita Lati ka ditëlindjen dhe mbush 60 vjeç. Roza ka shpërndarë një foto të saj në In
Roza Lati dhe Ana Lika i futen politikës, kështu kanë vendosur ta quajnë partinë e re (FOTO LAJM) Në emisionin e fundit të "Bukë me vete" nga Roza Lati, ka qenë e ftuar aktorja Ana Lika. Teksa shkëmbenin batuta dhe
Rozana Radi nuk njeh moshë, "ndez" rrjetin me bikini (FOTO LAJM) Rozana Radi po bën vite qe ka "tradhëtuar" muzikën për moderimin dhe po jep më të mirën e saj në këtë fushë. Moderato
Virozat e stinës, mjekët japin alarmin: 250 fëmijë fëmijë çdo ditë në urgjencë Temperaturat e larta por dhe virozat që qarkullojnë në stinën e nxehtë kanë bërë që në urgjencën e pediatrisë të paraqit
"Nuk më besohej që e kishte me mua", Roza Lati tregon për herë të parë si u njoh me Stinen (FOTO LAJM) Historia e dashurisë së Roza Latit me Stinen ka qenë e komentuar në media prej vitesh dhe sot e kësaj dite ata vazhdojnë
Rozana Radi e fshin nga Instagrami, publikon mesazhet me Fjolla Morinën (FOTO LAJM) Nuk e mohoni dot që kur dikush na ka hequr nga Instagrami s’na ka ardhur aspak mirë dhe kemi reaguar në mënyrë të ndrysh
Dhunuan bustin e Françesk Radit, shpërthen Rozana: Më mirë një seks i sigurt se një fëmijë i tillë (FOTO LAJM) Rozana Radi ka shpërthyer keqazi ndaj autoëve që dhunuan bustin e e të ndjerit Françesk Radi te Kodra e Liqenit. Këngëta