999 rezultate për

rowe

Emery kërkon largimin e katër lojtarëve, mes tyre edhe Mustafi Trajneri i Arsenalit, Unai Emery është i etur për të parë katër lojtarë të tij të larguar këtë muaj, para mbylljes së af
Zyrtare: Talenti i Arsenalit huazohet te skuadra gjermane Talenti i Arsenalit, Emile Smith Rowe është huazuar te klubi gjerman, RB Leipzig. 18-vjeçari do të përfundojë sezoni
Çfarë po e shkakton plakjen para kohe tek shqiptarët? Procesi i plakjes është i pashmangshëm. Por a njihni njerëz që duken më të mëdhenj se mosha e tyre? Kjo është diçka
Arsenali fiton bindshëm ndaj Qarabagut të Agollit (VIDEO) Arsenali ka fituar me rezultatin 3-0 ndaj Qarabagut të Ansi Agolit, ndeshje e vlefshme për grupet e UEFA Europa League.
"Super gol" nga Rowe, Arsenali barazon shifrat kundër Atletico Madrid (VIDEO) Atletico Madrid ka shënuar golin e parë të ndeshjes kundër Arsenalit në kuadër të turneut parasezonal të International C
"Gladiatori" përkrah ekipin e Di Francescos: Forza Roma Russell Crowe është një nga aktorët më të njohur në botë. Filmi i tij më i suksesshëm është padyshim “Gladiatori”. D
Juristi gjerman “Mirënjohja e Qytetit të Tiranës” Kryebashkiaku Lulzim Basha i ka dorëzuar sot “Mirënjohjen e Qytetit të Tiranës”, juristit të shquar gjerman dhe përfaqës
Russell Crowe kërkon të ribashkojë familjen Edhe pse bashkëshrtja e tij ka njoftuar ndarjen Russell Crowe në profilin e tij në rrjetin social Twitter mohoi zërat d
Filmi i ri i, Russell Crowe në rolin e Noes Russell Crowe do të interpretojë në filmin e tij të ardhshëm një nga heronjtë më të mëdhenj të Biblës. Aktori 48-vjeçar
Prifti merr mbidozë viagre, vdes Në Britaninë e Madhe, Martin Rowe një prift 47-vjeçar fitoi faqet e para të gazetave me aktin final të jetës së tij, vet
Sporti sjell në formë “Gladiatorin” Russell Crowe ka rigjetur formën. Vetëm 6 muaj më parë aktori ishte shumë i shëndoshë dhe muskujt e “Gladiatorit” ishin
Crowe, babai i ri i Supermenit Një tjetër emër i madh përflitet të luajë rolin e babait të Supermenit, Jor-El-in Sipas mediave ndërkombëtare, Russell C
Crowe: Synetllëku është barbari dhe budallallëk Aktori i njohur, fitues i çmimit Oscar, Russell Crowe ka rrezikuar të marrë përsipër zemërimin e komunitetit mysliman dh
Paisja që lexon emocionet tuaja Një mjet i ri komunikimi i quajtur "Necomimi" - nga kompania Neurowear - përdor valët e trurit për të lëvizur dhe kontro
Russell Crowe me bark Ylli i filmit "Gladiatori", Russell Crowe është shfaqur me disa kile më tepër në një ndeshje bamirësie kriketi fundjavën