999 rezultate për

rovio

Merkel ka votuar këngëtaren shqiptare në Euroviozion Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira doli e dyta këtë Eurovizon teksa përfaqësonte Qipron. Kancelarja An
Fitoi Euroviozionin, Netta merr kërcënime nga shqiptarët Kënga u bë mjaft e famshme falë imitimit të pulës gjatë vijës muzikore dhe të shumtë ishin ata që e cilësuan si vajza-pu
Angry Birds Space, rekord 50 milionësh Versioni kozmik i lojës së popullarizuar mobile Angry Birds për diç më shumë se dy muaj pas prezantimit është downloadua
50 milionë shkarkime për Angry Birds Loja e famshme Angry Birds ka arritur edhe një rekord të ri të dhe ka arritur në 50 milionë shkarkime. Për ta arritur
Angry Birds arrin 400 milion shkarkime Loja Angry Birds e realizuar nga kompania Finlandeze Rovio është luajtur nga 130 milion njerëz çdo muaj. Të dhënat janë
42 milionë dollarë për Angry Birds Rovio Mobile, krijuesi i Angry Birds, është shembulli më i përkryer për të kuptuar se lojrat në celular janë kthyer në