999 rezultate për

roterdam

Koka e grupit, ky është i tmerrshmi i familjes Bajri që i shpëtoi Policisë (FOTO LAJM) Policia ka bërë publike një foto të Enver Bajrit, 45 vjeçari i cilësuar si kreu i grupit kriminal më të rrezikshëm në Sh
Kapet në Holandë mbi 1 ton kokainë e fshehur mes peshkut Policia ka sekuestruar një sasi të madhe droge prej 1125 kg kokainë, është kapur në Roterdam. Droga mësohet se ishte
Iu gjet heroinë në makinë, arrestohen tre shqiptarë në Roterdam (FOTO LAJM) Një operacion antidrogë ka vënë në pranga tre shqiptarë, mes tyre dhe një grua në Roterdam të Holandës. Pas një kontr
Si u arrestua i dashuri i Viola Spiros, boss droge në Itali (FOTO) Kanë qenë katër femra ato që kanë zbuluar grupin shqiptar të trafikut të kokainës, i drejtuar nga i dashuri i Viola Spir
Kryeprokurori i Roterdamit: Shqiptarët zotër të drogës në Holandë! “Shqiptarët janë kthyer në zotër të trafikut të drogës në Holandë dhe kontrollojnë portin më të madh në Evropë”, kështu
Pas Italisë, Holanda zbarkon me kryepolicë në Tiranë Shqetësimi nga trafiqet dhe krimi i organizuar me origjinë shqiptare në Roterdam, ka sjellë në Tiranë një delegacion të
Veliaj pret në Tiranë kryetarin e Bashkisë së Roterdamit, Aboutaleb Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, priti sot në një takim të veçantë homologun e tij, kryetarin e Bashkisë së
Feynord kampion i Holandës pas 18 vitesh, festa e çmendur LIVE (VIDEO) Pas 18 vjetësh, Feyenoord fitoi titullin në Eredivisie duke festuar në mënyrë të jashtëzakonshme trofeun e 15-të kampion
Dy shqiptarë që kërkoheshin për vrasje në Itali arrestohen në Roterdam Dy shqiptarë të dënuar me 30 vjet burg në Itali janë arrestuar në në Roterdam, ndërsa janë pikasur pasi qeni i tyre nuk
Rashica nuk ndalet, shënon sërish (VIDEO) Milot Rashica nuk di të ndalet, pasi sërish ka gjetur rrugën e rrjetës me Viteshen në kampionat. Mesfushori nga Vusht
Roterdam dhe Beograd, UEFA e FIFA me dy fytyra Skenat e djeshme në ndeshjen e Europa League mes Feyenoord dhe Romës ishin me të vërteta shumë të rënda për futbollin dh
Në ferrin e Roterdamit, Roma fiton dhe kualifikohet (VIDEO) Roma ka arritur të fitojë 1:2 në fushë kundërshtare kundër Feynordit, duke u kualifikuar për më tej. Pas shumë incide
Feyenoord-Roma, policia blindon Roterdamin (VIDEO) Pak orë para fillimit të ndeshjes Feyenoord-Roma janë shtuar kontrollet e policisë mbi të gjitha në zonën e Oude Haven k
Tifozet e Feyenoord: Ejani në Roterdam, nuk jemi të këqinj (VIDEO) Nuk mjaftuan aktet vandale që bënë në Romë ku shkatërruan një shesh të tërë, por tashmë ultrasit e Feyenoord kërcënojnë
Arrestohet një 26 vjeçar për vrasjen e dy vëllezërve në Roterdam Referuar një ngjarje ndodhur ditë më parë ku u vranë dy vëllezër shqiptarë në Roterdam, policia ka bërë të mundur kapjen
Holandë, 2 shqiptarë vriten në një shkëmbim zjarri Një shkëmbim zjarri në Roterdam të Holandës ka lënë pas dy shqiptarë të vrarë, ndërsa dy persona të tjerë janë plagosru.
Të bësh kosh nga 98 metra lartësi (VIDEO) Gjuajtje e saktë me top basketbolli dhe shënim koshi nga 98 metra lartësi. Ky është rekordi i shënuar së fundmi në gjuaj
Van Persie i tregon klasin e tij fëmijëve (VIDEO) Me rastin e një turneu të futbollit për të rinj, i cili mbart edhe emrin e tij, i zhvilluar në Roterdam, Robin Van Persi