999 rezultate për

rosy

Murosën shqiptarin, katër italianët kërkojnë pajasësinë Kanë kërkuar pafajësinë e lirinë e tyre të plotë në Gjykatën e Apelti, katër italianët e arrestuar me akuzën e vrasjes d
Këto imazhe të çmendura mund t'i shihni vetëm në Rusi (FOTO LAJM) Në imazhet dhe video-promovimet zyrtare vështirë se do t’i hasni. Femra nëpër rrugë, të rinj të dehur, ushtarë që paraka
Ja ku ishte Balotelli kur luhej Juve-Milan (FOTO LAJM) I skualifikuar për ndeshjen e së dielës mes Juventus dhe Milan, Mario Balotelli nuk i ka rezistuar tundimit për të shkua
Medvedev jo vetëm president, por edhe balerin! (VIDEO) Presidenti rus, Dimitri Medvedev është kthyer në një yll në Web. Shkak për këtë është bërë një video në Youtube, kur pre