999 rezultate për

roskovec

U përmbys në Qafë Thanë, autobusi me gjimnazistë nga Roskoveci Për pak është kthyer në tragjedi shëtitja e gjimnazistëve nga Roskoveci, autobusi i të cilëve është përmbysur në Qafë T
Kujt i shkonte mendja? Kjo shtëpi në Roskovec cilësohet si ndër më të veçantat në botë (FOTO LAJM) Kur fotot e kësaj shtëpie në formë anije në një tokë disa dhjetra kilometra larg detit filluan të qarkullonin në rrjetet
Dy të vdekur, i mbijetuari i aksidentit të Rroskovecit rrëfen tmerrin Martin Dogani ishte i vetmi i mbijetuar nga grupi me tre të rinj që u përplas në trotuar nga një makinë me shpejtësi në
Dy tërmete lëkundin Shqipërinë, këtu ishte epiqendra Dy lekundje termeti jane regjistruar sot ne Shqiperi, njeri pak pas mesnate ne Roskovec dhe tjetri gjate paraditen ne Vl
Helmoi veten me ilaçe, ndahet nga jeta 29-vjeçarja në Roskovec Një vajzë vetëm 29 vjec, ka ndërruar jetë ditën e sotme në Roskovec pasi është vetëhelmuar me ilaçe. Marsela Pirjani
Almer Toska, ish-kandidati për deputet që po punëson të rinjtë e Roskovecit në Gjermani Ai quhet Almer Toska, është një I ri që ka mbaruar studimet e larta në Elbasan, punoi në Tiranë dhe është me bindje poli
8 apartamente e lokal 435 mijë eurosh, kryebashkiakia e Roskovecit e "krimbur" në para Kryetarët e disa prej 61 bashkive, sfidojnë edhe njerëzit e politikës dhe gjyqësorit, sa i përket posedimit të pasurive
Revoltohet Jul Deda: Unë 14 vjet aktor mezi bleva një shtëpi, tjetra për një vit bleu tetë Lajmi se kryetarja e Bashkisë Roskovec,Majlinda Bufi kishte blerë për një vit 8 apartamente është komentuar edhe nga ak
Aksident i rëndë në Roskovec, makina shtyp 3-vjeçarin Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Roskovec. Nga raportimet e para mësohet se një 21-vjeçar
Rojet e kompanisë së naftës rrahin barbarisht ish-punonjësin në Marinzë (FOTO LAJM) Punonjësit e një kompanie të nxjerrjes së naftës pretendohet se kanë rrahur barbarisht një burrë gjatë natës së mbrëmshm
I dehuri qëllon me armë zjarri 50 vjeçarin në Roskovec Një 50 vjeçar është plagosur pasditen e sotme në fshatin Ngjeqar, Roskovec. Bëhet e ditur se ai është qëlluar nga një pe
Gjimnazistëve të Roskovecit u kërkohet vota në këmbim të provimeve të maturës (VIDEO) Ish-kryeministri, Sali Berisha ka denoncuar se përfaqësuesit e Bashkisë së Roskovecit në bashkëpunim me drejtoreshat e s
Historia e kishës së Roskovecit që u mbrojt nga myslimanët (FOTO LAJM) 2 km larg qytetit të Fierit, ndodhet qyteti i Roskovecit, para pak vitesh një qytezë që njihej si një pikë lidhëse apo n
I riu i zë prit bashkëfshatarit për t'i rrëmbyer çantën me para Një i ri nga fshati Ngjeqar i Roskovecit ka gjetur mënyrën sesi të shtjerë në dorë 3.5 milionë lekë një bashkëfshatari.
Erion Toro do të varroset në Roskovec Arkivoli i emigrantit Erion Toros nuk ishte mes atyre të viktimave të tjera të tërmetit në Itali, të cilët u përcollën p
Kryetarja miliardere e Roskovecit, ja pasuria e Majlinda Bufit Kryebashkiakja socialiste e Roskovecit, Majlinda Bufi ka deklaruar një pasuri prej 1.2 miliardë lekësh si dhe 200 milion
Kanosi me armë bashkëfshatarin, pranga 23-vjeçarit në Roskovec Policia e Fierit ka bërë të mundur arrestimin e një 23-vjeçari, i cila ka kanosur me armë zjarri bashkëfshatarin e tij.
Plagoset nga vëllai i dhëndrit pas sherrit për pronën Një burrë në Roskovec është plagosur nga vëllai i dhëndrit dhe kjo situatë ka ndodhur për shkak të një konflikti për pro
Kreu lidhje të paligjshme në matës, ndalohet elektricisti në Roskovec Policia e Fierit ka ndaluar një 52-­vjeçar, nën akuzën për kryerjen e lidhjeve të paligjshme në aparatin matës të energj
Zjarr në një banesë në Roskovec Një banesë në fshatin Strum të Roskovecit është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme. Raportohet se banesa në pronës