999 rezultate për

roshi

25 vite më i ri, kush është bukuroshi që i ka marrë zemrën Gabriel Garkos (FOTO LAJM) Aktori i njohur italian, Gabriel Garko, deklaroi pak javë më parë se ishte gay, duke tronditur fansat e tij e duke shkak
LISTA/ Reja fton 5 debutues, i tregon "vendin" pjesemarrësve ne martesën e Roshit (FOTO LAJM) 29 futbollistë ka thirrur trajneri i Shqipërisë Edoardo Reja për ndeshjet e kombëtares kuqezi në muajin në tetor. Ashtu
Thyen disiplinën te festa e fejesës së Odise Roshit, Reja përjashton nga Kombëtarja 5 lojtarë Shqipëria ka programuar miqësore më 7 tetor me skuadrën e Armenisë, teksa pavarësisht trazirave në këtë vend nuk ka ende
Përplasje mes tifozave kuqezinj dhe Policisë pas humbjes së kombëtares, ironia me dasmën e Roshit Nuk kanë munguar përplasjet në ambientet e jashtme të stadiumit mes tifozave pas humbjes 0-1 me Lituaninë. Një grup i “T
Odise Roshi i jep fund beqarisë para ndeshjes me Lituaninë (FOTO LAJM) Mesfushori i Kombëtares, Odise Roshi i ka dhënë fund beqarisë. Futbollisti i kombëtares kurorëzoi mbrëmë me fejesë lidhj
Pas Bjellorusisë, Shqipëria kërkon 3 pikë edhe kundër Lituanisë, Flasin Balaj dhe Roshi (VIDEO) Dy futbollistët e Shqipërisë, Bekim Balaj dhe Odise Roshi, janë shprehur të lumtur për pikët e fituara ndaj Bjellorusisë
Presidenti Duka zbulon detajin e talentit të Interit: Dikur tifoz i Roshit, sot shokë në kombëtare Presidenti i FSHF-së Armand Duka zbuloi një kuriozitet të veçantë në lidhje me futbollistin më të ri të kombëtares së Sh
U mbajtën gjysmën e rrogës nga COVID-19, Murrizi e Roshi kërkojnë me ngulm pagën dhe shpërblimet Në muajin mars, kur nisi edhe pandemia e Covid-19, me një vendim të marrë nga byroja e kuvendit, u vendos që deputetëve
U dërgua për mjekim të specializuar në Turqi, deputeti fiton betejën me Covid-19 Deputeti i opozitës parlamentare Enver Roshi, është shëruar nga Covid-19. Roshi pas infektimit me Covid -19 u dërgua
Odise Roshi realizon dy gola në Rusi (VIDEO) Odise Roshi ka realizuar dy gola për Akhmat Grozny në ndeshjen e vlefshme për javën e tretë të kampionatit në Rusi ndaj
"Si të ishte Hiroshima", guvernatori i Bejrut shpërthen në lot (VIDEO) Kryeqyteti i Libanit, Bejrut, është goditur nga shpërthime të njëpasnjëshme e teet të të fuqishme, teksa dyshohet se kan
Sezon fantastik në aspektin personal, Roshi shënon tjetër arritje në Rusi Odise Roshi ka pasur një sezon fantastik, referuar shifrave të tij personale. Mesfushori i Kombëtares, me shtatë gol
Roshi regjistron sezonin më pozitiv në aspektin personal, mes dribluesve më të mirë në Rusi Odise Roshi zhvilloi një sezon fantastik në Rusi, më i miri për të në aspektin personal që kur është bërë pjesë e Akhmat
Lë "Sanatoriumin", niset për në Turqi deputeti i infektuar me koronavirus Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë Enver Roshi, i infektuar disa ditë më parë me Covid 19, është dërguar për mjekim të sp
Shqipëria bëhet vendi i dytë në botë që ndryshon Kushtetutën në kohë pandemie Shqipëria është bërë sot vendi i dytë në botë që ndryshon Kushtetutën e vendit, në kohë pandemie, pas Rusisë së Vladimir
I prekur nga COVID-19, deputeti Roshi reagon personalisht dhe zbulon gjendjen e tij Në një shënim në Facebook, deputeti Enver Roshi i prekur nga COVID-19, bën me dije se ka parametrat shëndetësor normal d
Përçahet opozita parlamentare: 3 deputetë gati të firmosin Reformën Zgjedhore Për disa deputetë të opozitës parlamentare, e vetmja rrugë e Shqipërisë është Bashkimi Europian, ndërsa marrëveshjen mes
"Nuk ka asnjë vlerë", Roshi me rezerva për librin e Dritëro Agollit Deputeti Artur Roshi gjatë fjalës së tij në Kuvend, teksa po zhvillonte një interpelancë me ministren e Arsimit Besa Sha
Odise Roshi shënon dopietë në Rusi, ndihmon ekipin në luftën për mbijetesë (VIDEO) Odise Roshi vazhdon të shënojë duke konfirmuar se ky është sezoni më i mire në karrierën e tij, edhe pse sa i përket klu
Ju ul në gjunjë në mes të emisionit, Ardit Roshi flet për herë të parë pas ndarjes nga Blerina (VIDEO) Propozimi që Ardit Roshi i bëri partneres së tij, Blerina Bajko live në emisionin “Këndo Këngën Time” mori vëmendjen e t