999 rezultate për

rooney

ZYRTARE/ Rooney lë përfundimisht futbollin Në nëntor të vitit 2020, Wayne Rooney nisi punën si trajner te Derby Conty. Njëherësh ai ishte në dispozicion edhe si
Rrëfehet Rooney, zbulon emrat e 3 skuadrave që ishte afër t'i bashkohej Sulmuesi Wayne Rooney ka pranuar se ishte i gatshëm të largohej nga Manchester Unitedi në vitin 2010 dhe ka zbuluar se t
Derby shkarkon trajnerin, Rooney bëhet lojtar-trajner Wayne Rooney ka marrë drejtimin e Derby county-t në Championship. Ish-sulmuesi legjendar i Manchester United, i cili mba
Rooney tregon prapaskena: U befasuam kur Ferguson na tha se si do të luanim kundër Barcelonës Wayne Rooney zbuloi se shokët e tij të skuadrës te Manchester United ishin të befasuar kur Sir Alex Ferguson njoftoi tak
Rooney zbulon dy bashkëlojtarët më të mirë që ka pasur gjatë karrierës Wayne Rooney ka zgjedhur dy lojtarët më të mirë që ka luajtur përkrah tyre dhe emrat e tyre janë Paul Scholes dhe Cristi
Messi larg Barcelonës, Rooney: Nëse transferohet te ky kampionat, mund ta fitojë përsëri "Topin e Artë" Wayne Rooney beson se Lionel Messi do të shkëlqejë në rast të transferimit në Premierligë. Wayne Rooney nuk heziton t
Plagoset me armë të ftohta shoku i skuadrës së Rooney Mbrojtësi i Derby County, Andre Wisdom, shok skuadre me Wayne Rooney, është shtruar me urgjencë në spital pasi u plagos
"Ushtrimet e tua janë m*t", Rooney zbulon çfarë i kishte thënë ish-trajnerit Ish-kapiteni i Manchester Unitedit dhe Anglisë, Wayne Rooney, ka zbuluar se një herë i ishte dashur të përballej me njër
Si e zbuti Ferguson sherrin e bujshëm Ronaldo-Rooney në vitin 2006 (VIDEO) Cristiano Ronaldo dhe Wayne Rooney shtrënguan duart në zyrën e Sir Alex Ferguson në ditën e parë të stërvitjeve te Manch
Dilema Ronaldo apo Messi? Rooney jep këtë përgjigje Dilemës se cili është më i miri Cristiano Ronaldo apo Lionel Messi ja marrë edhe përgjigjen e legjendës së Anglisë, Wayn
Befason Rooney: Nuk duhet të kisha shkuar në Kupën e Botës Wayne Rooney e ka pranuar se nuk është dashur të shkonte fare në Kupën e Botës 2006 me ekipin kombëtar të Anglisë, pasi
Rooney i thotë hapur: Liverpooli e meriton titullin kampion Wayne Rooney thotë se Lierpooli e meriton titullin këtë sezon në Premier League. Ish-sulmuesi i Manchester United, kë
Rooney kritikon federatën angleze për trajtimin e lojtarëve pas shpërthimit të coronavirusit: Futbollistët u trajtuan si minj Wayne Rooney ka kritikuar trajtimin e Federatës Angleze të Futbollit (FA) pas shpërthimit të coronavirusit dhe beson se
Po ju e patë? Rooney shuplakë futbollistit të United (VIDEO) Një episod i çuditshëm në fundin e ndeshjes Derbi-Mançester Junajtid, është duke bërë xhiron e internetit. “Djajtë e Kuq
Rooney shënon gol në stilin "panenka" në ndeshjen e 500 në Angli (VIDEO) Rooney ka arritur sot në ndeshjen e 500-të të tij në ligën angleze të shënoj gol në ndeshjen Derby-Fulham. Goli i Roo
Rooney bën këtë gafë me "bishën" e tij që kushton 260 mijë euro As “malli” për t’u rikthyer në timon për herë të parë, pas dy vitesh pezullim patente, për shkak të drejtimit të mjetit
D.C United kërkon ta zëvendësojë Rooneyn me Luka Modric Klubi amerikan D.C United dëshiron ta sigurojë transferimin e mesfushorit të Real Madridit, Luka Modricit, në mënyrë që
ZYRTARE/ Rooney futbollist dhe ndihmës trajner te skuadra e njohur angleze (VIDEO) Wayne Rooney është zyrtarisht futbollist i Derby County-t, skuadër që militon në Championship. 34-vjeçari ka firmosur pë
Rooney nis 2020-ën me ekip të ri Wayne Rooney mund të fillojë debutimin e tij në Derby County të enjten kur ata presin skuadrën e Barnsley. Shënuesi m
Rooney mbyll aventurën në MLS Wayne Rooney përfundoi karrierën në Major League Soccer, pasi ekipi i tij DC United u mund 5-1, pas kohës shtesë, në Kan