999 rezultate për

rony

PSG shkatërron Monacon dhe fiton titullin kampion (VIDEO) PSG shkatërroi Monacon me shifrat 7-1 në "Parc des Princes" pasi u shpall edhe kampione e Francës për sezonin 2017/18.