999 rezultate për

ronela

"Bardh’ e blu", publikohet kënga për 100 vjetorin e Tiranës (VIDEO) Ka disa kohë, që këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, kishte paralajmëruar publikimin e këngës së saj më të re. Kënga e c
Habit këngëtarja e njohur me të pasmet bombastike: Dua t'i zhduk! (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, është një nga femrat më s*ksi të shoëbiz-it shqiptar. Ajo njihet për format e saj b
Shumë e komentuar për të pasmet bombastike, surprizon Ronela: Dua t'i zhduk (FOTO LAJM) Ndër të rallat tashmë të brezit të saj e cila nuk ka bërë ndërhyrje në trup apo fytyrë. Që prej fillimeve të saj Rone
Çfarë po "gatuhet", Ronela sapo surprizoi tifozat e Tiranës (VIDEO) Ronela Hajati ka zbuluar surprizën e saj për 100-vjetorin e ekipit të Tiranës. Këngëtarja shqiptare do të na dhurojë
Konfirmuan ndarjen, Ronela sapo i dërgoi një sinjal Zerkës? (VIDEO) Këngëtarja Ronela Hajati konfirmoi së fundmi ndarjen e saj nga lidhja disa vjeçare me këngëtarin Young Zerka. “Beqare
Këngëtaren shqiptare nuk do ta shihni kurrë me rroba banje në një klip Ronela Hajatin mund ta shihni me rroba banje apo paksa të zbuluar vetëm nëpër Instagram, pasi në klipe, nuk ka asnjë sha
"Mezi po pres ta dëgjoni", Ronela Hajati zbulon look-un veror në klipin e fundit (VIDEO) Pak ditë më parë, Ronela Hajati tregoi se shumë shpejt do të sjellë një projekt të ri muzikor për të cilin ishte duke pu
"Njeriu nuk ngopet", Ronela Hajati flet për ndarjen me Zerkën (VIDEO) Ronela Hajati ka folur pas ndarjes me këngëtarin e njohur Young Zerka. E ftuar këtë javë në Prive, këngëtarja shqiptare,
Ronela Hajati e "tepron" me pozat e fundit, super joshëse në bikini (FOTO LAJM) Stili i veçantë i Ronela Hajatit ka bërë gjithmonë diferencën mes vajave të njohura të ekranit shqiptar. Së fundmi, k
Më "e nxehtë" se asnjëherë, fotot e fundit të Ronela Hajatit po bëjnë namin (FOTO LAJM) Stili i veçantë i Ronela Hajatit ka bërë gjithmonë diferencën mes vajave të njohura të ekranit shqiptar. Së fundmi, k
Ronela Hajati konfirmon ndarjen nga Young Zerka Këngëtarja Ronela Hajati tash e disa muaj është komentuar për ndarjen e saj nga Young Zerka. Megjithatë, një konfirmi
Më e sigurt se kurrë, Ronela Hajati konfirmon ndarjen me Zerkën (FOTO LAJM) Ronela Hajati, zgjodhi t'i surprizojë të gjithë duket thënë se është më "e padashuruar se kurrë"! E ftuar mbrëmjen e dje
"Tund byçën gjithë kohës", Ronela Hajati vihet në siklet në mes të emisionit (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Ronela Hajati ishte mbrëmjen e djeshme e ftuar në programin "Në Kurthin e Piter
Ronela Hajati "kërcënon" ndjekësit: Do bëj t'ju lerë gruaja me sekonda (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Ronela Hajati është treguar gjithmonë shumë aktive në rrjete sociale dhe njëjtë vazhdon dhe gjatë di
“Turp, ngelët duke u zhvesh", Ronela shfaqet më "bishë" se kurrë Këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar një fotografi në Instagram që ka marrë jo pak komente. Ajo sot është shfaqur të
Ronela Hajati kthehet pas në kohë: Kam humbur njerëz, kam fituar miq (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati ka zgjedhur ta urojë Vitin e Ri me anë të një postimi në llogarinë e saj në ‘Instagra
Zerka pranoi se ka 5 vite me Ronelën dhe ja pse nuk e kanë pranuar (FOTO LAJM) Young Zerka ishte sot i ftuar në emisionin “Klanifornia”, ku nuk ngurroi të japë disa detaje për lidhjen e tij me Ronela
Pasi konfirmuan lidhjen, Zerka tregon si reagoi Ronela për të "dashurën" bjonde (VIDEO) Pak kohë më parë në media qarkulloi një lajm ku thuhej se Young Zerka ishte në një lidhje me një modele bjonde. Ata u
Më në fund! Young Zerka konfirmon lidhjen me Ronela Hajatin: Jemi bashkë Young Zerka ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të punëve të tij me albumin “EP”, i cili shumë shpejt pritet të pub
Pastër dhe saktë, Ronela pranon për herë të parë lidhjen me Zerkën Ronela Hajati dhe Young Zerka janë përfolur shpesh për një lidhje. Mirëpo gjithmonë kanë preferuar të mos japin shumë de