999 rezultate për

ronaldos

Po kalojnë moment pozitiv, Sarri: Diçka ka ndryshuar mes Ronaldos dhe Dybalas Ronaldo dhe Dybala të dy shënuan gola mahnitës individual ndërsa kampionët e Italisë Juve vazhdojnë të jenë katër pikë p
Di Canio kritikon "look"-un e Ronaldos: I turpshëm, nuk e vesh as për gjumë Stili i ri i veshjes, i promovuar nga Cristiano Ronaldo në rrjetet sociale nuk ka kaluar pa u vënë re dhe komentuar gjat
Motra e Ronaldos shokon me deklaratën: Jetonim me minjtë, më kanë kafshuar (FOTO LAJM) Sot ai është ndër ssportistët më të paguar në të gjithë botën, por fëmijëria e Cristiano Ronaldo s’ka qenë aspak e lehtë
Nuk ka qetësi te Juventusi, zbulohet grindja në dhomat e zhveshjes mes Ronaldos dhe Sarrit Humbja e fundit e Juventusit në finalen e Kupës së Italisë ndaj Napolit ka sjellë shumë polemika dhe diskutime. Crist
Vetëm Champions mund të shpëtojë sezonin e Sarrit dhe Ronaldos Vetëm fitorja e Champions League mund të shpëtojë Maurizio Sarrin. Javët e ardhshme do të jenë vendimtare për të ardhmen
Dështimet e Ronaldos, dy finale të humbura me Juventusin Cristiano Ronaldo e ka humbur finalen e dytë radhazi me Juventusin. Të mërkurën në mbrëmje, Juventusi u mposht nga N
Forma e dobët e Ronaldos dhe e Juventusit, këto janë fjalët e Sarrit Napoli fitoi pas ekzekutimit të penalltive 4:2, pasi ndeshja e rregullt përfundoi baras 2:2. Në dy ndeshjet që nga ri
Ku do e përfundojë karrierën Cristiano Ronaldo? Nani befason me përgjigjen Kristiano Ronaldo, 35-vjeçar, vazhdon të ruajë formën fizike dhe shpeshherë e ka theksuar se kërkon të jetë aktiv në fut
Tërbohen tifozët e Napolit, i vendosin arkivol Ronaldos para finales Finalja e Kupës së Italisë mes Juventusit e Napolit do të zhvillohet pa tifozë brenda fushës, por jashtë saj pritet të
Mallkimi i numrit 7 te Man Utd, vetëm 13 gola që nga largimi i Cristiano Ronaldos Alexis Sanchez ishte lojtari i fundit i Manchester United që po vuan nga mallkimi i numrit 7. Ylli i Kilit kaloi peri
Lojtarët më të shtrenjtë, Mbappe mbetet në "fron", bie vlera e Ronaldos dhe Messit (FOTO LAJM) Pavarësisht krizën së shkaktuar nga COVID-19, vlera e kartonit të Kylian Mbappe mbetet shumë e lartë: 259.2 milionë euro
Sezoni i fundit i Ronaldos me Juven? Cristiano Ronaldo dhe Juventusi mund t’i ndajnë rrugët në fund të sezonit, sipas “Radio Rossoneras”. Spekulimet për n
Giggs flet për zënkën e tij me Ronaldon, e gjitha ndodhi për një "Cola Cola" Ryan Giggs ka deklaruar se ka patus nje perplasje me Cristiano Ronaldon për të pirë një ‘Coca Cola’ në mëngjes. Ole
Superkompjuteri analizon statistikat e Messit dhe Ronaldos, ky është rezultati Debati për futbollin është pothuajse i pafund. Krahasimi mes CR7 dhe Messit, se cili është numri një, mbetet debati më i
Lineker beson se debati për më të mirin mes Messit dhe Ronaldos nuk duhet të ekzistojë Gary Lineker beson se nuk duhet të ketë debat mbi lojtarin më të mirë të historisë, duke pretenduar se Lionel Messi ësht
Ndahet nga jeta ish-shoku i Cristiano Ronaldos sh-futbollisti argjentinas Mauricio Hanuk është ndarë nga jeta ditën e djeshme në moshën 43-vjeçare. “Turku” vuante n
Juventusi e sheh Haaland si pasuesin e Ronaldos Nuk është enigmë që Juvja është në kërkim të një sulmuesi për epokën post-Ronaldo apo për të zëvendësuar edhe Gonzalo Hi
Sherr mes Georginës dhe vjehrrës? Flet për herë të parë nëna e Ronaldos (FOTO LAJM) Nëna e Cristiano Ronaldos ka reaguar ashpër ndaj lajmeve që kanë qarkulluar në mediat se ajo ka debatuar me Georgina Rod
E dashura e Ronaldos shton zërat për fejesë dhe shtatzani E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, ka nxitur edhe më shumë zerat për fejesë dhe shtatzëni përmes një fo
Pse quhet "Fenomen"? Shijoni 10 supergolat të Ronaldos (VIDEO) Gjatë tre viteve në Corinthians, Ronaldo tregoi pse quhet "Fenomen", shkruan Albeu.com. Braziliani ka një karrierë mj