999 rezultate për

ronaldon

Juventusi pa Ronaldon mposht lehtësisht Brescian e Balotellit (VIDEO) Juve ka marrë pikët e plota në shtëpi, duke e mposhtur 2-0 Brecian. Por jo çdo gjw ka shkuar si duhet pasi vendasit k
Malaga ishte vetëm 2 milionë euro larg nënshkrimit me Cristiano Ronaldon Detaje interesante janë zbuluar nga e kaluara e Cristiano Ronaldos. Ylli portugez, i cili tashmë konsiderohet si një
Rrëfehet Marchisio: Keqardhje që nuk luajta me Ronaldon luajta me Ronaldon E Enjte 13 Shkurt 2020 16:39| Rrëfehet Marchisio: Keqardhje që nuk luajta me Ronaldon Pas 25 vite
Ibra "ndez" super ndeshjen, "provokon" Ronaldon (VIDEO) Jemi në preg gjysmë finalen e dytë të Kupës së Italisë mes Milanit dhe Juventusit. Zlatan Ibrahimovic si gjithmonë ë
Po bën një super sezon, Rrahmani: Po jetoj një ëndërr Kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani është duke zhvilluar një super sezon me Veronën dhe sezonin e ardhshëm e pret krahë ha
Ja si dështoi transferimi i Ronaldos te Liverpooli Liverpooli nuk kishte arritur ta transferoj Ronaldon për një shumë jo edhe të madhe parash ka thënë Phil Thompson. Ro
Liverpool nuk e transferoi dot Ronaldon për 4 milion euro Liverpool ka pasur shansin e artë të transferonte Ronaldon në "Anfield", ka thënë Phil Thompson. Ronaldo në ato kohë
Presidenti i Bayern ironizon CR7: Eshtë shumë i vjetër për ne Presidenti i Bayern Munich Herbert Hainer mohoi interesimin e klubit gjerman për Cristiano Ronaldon. Hainer në lidhje
"The Sun": Formacioni i frikshëm i Juventusit me Ronaldon dhe Messin (FOTO LAJM) Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo në një skuadër? Ky është padyshim një nga kopjet që shumica e tifozëve në të gjithë b
Barcelona ngul këmbë për "Ronaldon e ri", gati oferta zyrtare Barcelona po monitoron me kujdes yllin portugez të Bragas që cilësohet si "Ronaldo i ri". Kampioni spanjoll është në
CR7 shënoi sërish për Juventusin, Sarri: Duhet ta falënderojmë nënën e tij Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri ka dhënë lëvdata për Cristiano Ronaldon. Maurizio Sarri ka bërë lëvdata të mëdh
Fantastik Ronaldo, portugezi ndëshkon Romën (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh përballë Romës falë CR7. Portugezi realizoi një gol mjaft të bukur me të majtën në min
"Daily Mail" zbulon skandalin e UEFA-s, e ndryshoi formacionin e vitit për ta përfshirë Ronaldon Mediat angleze pretendojnë se UEFA-ja ka bërë një skandal të madh në zgjedhjen e formacionit të vitit, në Evropë. Në
Juve gati rinovimin me Ronaldon Drejtuesit e Juventusit planifikojnë të ofrojnë një kontratë të re për sulmuesin Cristiano Ronaldo sipas të cilës ai do
Media spanjolle plas "bombën", Ronaldo rikthehet te Real Madridi Sipas medias spanjolle GOL, presidenti i Real Madridit, Florentino Perez ka arritur që ta bind Ronaldon që të kthehet në
Ronaldo "fluturon" dhe në sytë e Novak Djokovic (VIDEO) "Fluturimet" e Cristiano Ronaldos kanë mahnitur botën. Luzitani ishte protagonist absolut në fitoren e Juventusit ndaj S
U ble 22 milion euro për të zëvendësuar Ronaldon, e mban mend njeri Marianon? Një ndër dështimet më të mëdha të Realit të Madridit është padyshim Mariano Diaz. Sulmuesi u mor vitin e kaluar nga Lyon
Futbollisti kosovar krahason veten me Ronaldon (VIDEO) Cristiano Ronaldo shënoi një gol shumë të bukur ditën e djeshme ndaj Sampdorias, teksa u shkëput 71 centimetra nga toka
Rrëfimi Benatias për Ronaldon: Më çoi mesazh, mendova se nuk ishte normal Mehdi Benatia ka dy sezone që është larguar nga Juventusi, megjithatë mbrojtësi duket se ka mbetur i impresionuar nga Kr
Messi flet për Hazard para "El Clasiccos": Është e vështirë të zëvendësosh Ronaldon Para takimit vendimtar mes Real Madridit dhe Barcelonës të mërkurën, Lionel Messi i ka komentuar një numër të problemeve