999 rezultate për

ronaldo

Harrojini Ronaldon e Messin, Ibrahimovici i lë të gjithë pa fjalë Zlatan Ibrahimovic ka vazhduar me formën e mirë te Manchester United Pas tre golave që shënoi në Europa League, ai ar
Gabigol flet pas golit të parë: Fitorja më e rëndësishme Gabriel Barbosa ka shënuar sot golin e parë me fanellën e Interit ndaj Bolognës, ashtu siç ka bërë vite më parë dhe Feno
Ronaldo tallet me flokët e mikut të tij, por harron që kamerat ... (VIDEO) Cristiano Ronaldo u shfaq i lumtur që takoi ish-shokun e ekipit Diego Lopez para përplasjes së Merengues kundër Espanyol
Ja çfarë thotë Zidane për fitoren e Realit dhe mungesën e golave të Ronaldos Zinedine Zidane është shprehur i lumtur me fitoren e Real Madridit ndaj Espanyolit. Skuadra e Zidanes në ‘Santiago Be
Ronaldo turpëron kundërshtarin, "çmend" tifozët (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka turpëruar kundërshtarin në sfidën që po zhvillohet mes Real Madridit e Espanyolit. Në një moment
Ronaldo dhe Jolie së bashku në një serial turk për refugjatët sirian (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo së bashku me aktoren e njohur Angelina Jolie do të jenë pjesë e një seriali të një televizioni turk që
Fenomeni Ronaldo zbulon arsyet e largimit nga Barcelona Fenomeni Ronaldo ka qenë pjesë e Barcelonës për vetëm një sezon, 1996/1997, ku në 37 ndeshje kishte shënuar 34 gola. Ai
Ja si e festoi Ronaldo Shën Valentinin Ronaldo me bukuroshen spanjolle (FOTO) Cristiano Ronaldo e ka festuar duke bërë “shopping” ditën e Shën Valentinin në Madrid së bashku me të dashurën e tij Geo
Messi dhe Ronaldo, së bashku për Shën Valentin (FOTO) "Goal.com" ka publikuar karikaturën e ditës, ku në të përfshihen Mesi dhe Kristiano Ronaldo. Rivaleti i përditshëm ës
Buzëqesh Zidane, rikuperohet Ronaldo për sfidën me Napolin Ditën e djeshme Cristiano Ronaldo krijoi panik në kampin madrilen pasi mungoi në stërvitje duke ngritur hipotezën e një
Kjo super modele ruse ka refuzuar Ronaldon (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo në jetën e tij thuajse ka pasur gjithçka që ka dashur. Në Spanjë mediat raportojnë se ylli portugez ës
Hysaj dhe Ronaldo nuk stërviten, shtyhet sërish dueli i tyre? Dueli Hysaj-Ronaldo ka rrezik që të mos ndodhë as në sfidën mes Realit dhe Napolit. Yllin portugez nuk është stërvitur n
Ronaldo mbetet shumë prapa Suarezit e Messit Cristiano Ronaldo ka mbetur shumë papa Leo Messit e Luis Suarezit me gola, andaj do të kërkojë të shënojë sa më shumë go
Ronaldo bën xheloze të dashurën, pozon me këtë super modele (FOTO LAJM) Shfaqen problemet e para në lidhjen e Cristiano Ronaldo me bukuroshen Giorgina Rodriguez. Asi portugez ka bërë një set p
Reali trembet nga ndërhyrja e Coentraos ndaj Ronaldos (VIDEO) Ka pasur frikë te Reali i Madridit në stërvitjen e sotme. "Galaktikët" kanë zhvilluar një seancë më dyer të hapur para d
Ronaldo në kërkim të thyerjes së mallkimit 32 vjeç Për pesë vite radhazi ka arritur kuotën e 50 golave në një vit. Në këtë mënyrë, Cristiano Ronaldo hyri në histori dhe u
Fotot më të nxehta e të dashurës së Cristiano Ronaldos (FOTO LAJM) Georgina Rodriguez është e dashura aktuale e Critstiano Ronaldos. Bukuroshja spanjolle është bërë e njohur për lidhjen m
Neymar 25 vjeç, 1 gol më shumë se Messi dhe 118 më shumë se Ronaldo Neymar të dielën festoi 25-vjetorin e lindjes, teksa po kalon një karrierë fantastike, madje ka dhe shifra më të frikshm
"Donzhuani" Ronaldo sot feston 32-vjetorin, ja 32 femrat me të cilat ka pasur lidhje (FOTO) Një ndër futbollistët më të mirë në historinë e futbollit, Cristiano Ronaldo sot feston 32-vjetorin e lindjes. Ylli port
Sekreti i Realit nuk është Ronaldo dhe as Bale, por ... Çelësi i suksesit të Reali sigurisht që është mesfusha me kualitetin që ka për të mbrojtur dhe për të ndihmuar treshen e
 
Përtej tensionit politik që shkaktoi, shkarkimi i djeshëm i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë është shoqëruar me humor në rrjetet sociale.

Përtej tensionit politik që shkaktoi, shkarkimi i djeshëm i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë është shoqëruar me humor në rrjetet sociale.