999 rezultate për

ronaldinho

Maxi Lopez: Ronaldinho e theu derën dhe më nxorri jashtë Ai po mundohej të integrohej, sepse ishte hera e parë që e linte Amerikën e Jugut. Maxi Lopez, fatmirësisht për të, gjet
Ditën kur Neymar u paraqit me numrin 200 në fanellë, përkulej para Ronaldinhos dhe shënonte një supergol (VIDEO) Ata që kanë ndjekur Neymarin që nga fillimi i karrierës së tij me siguri do të kujtojnë se në një ndeshje ai kishte mbaj
Ronaldinho zgjedh formacionin më të mirë në historinë e futbollit (FOTO LAJM) Tashmë është bërë e modës që shumë yje të futbollit zgjedhin formacionin më të mirë të historisë. Këtë gjë së fundmi e k
Valltari i arkivolit: Do të doja ta çoja Ronaldinhon te varri i tij Benjamin Aidoo, njeriu që qëndron pas memeve virale duke vallëzuar me arkivol, thotë se ai do të ishte i nderuar që ta ç
"Ronaldinho është më i mirë se Messi" Pasi kaloi momentin e tij më të mirë në River Plate, PSG bleu Martin Cardetti në 2002, shkruan Albeu.com. Ish sulmues
Ronaldinho flet për herë të parë që nga arrestimi Legjenda braziliane, Ronaldinho ka folur për herë të parë që nga arrestimi në Paraguay. Ish-futbollisti i Barcelonës
Një nga ndeshjet më të mira të Ronaldinhos, bëri edhe tifozët e Realit ta duartrokasin (VIDEO) Ronaldinho do të mbahet gjatë në mend nga tifozët e futbollit, për stilin e tij fantastik në fushë. Ylli brazilian ku
SURPRIZUESE/ Messi nxorri Ronaldinhon nga burgu? Ronaldinho dhe i vëllai i tij Roberto Assis u liruan nga burgu ku ndodheshin në qytetin Asunsion në Paraguaji. Shuma
Ky ishte reagimi i Ronaldinhos kur mësoi se do të dilte nga burgu (VIDEO) Ronaldinho është liruar nga burgu i Paraguay dy ditë më parë bashkë më vellain i tij pas depozituan një shumë të konside
A e nxori Messi Ronaldinhon nga burgu? Ronaldinho është larguar nga burgu në Paraguai, për t’u vendosur në arrest shtëpiak. Ylli brazilian qëndroi 32 ditë n
Ky është hoteli luksoz ku Ronaldinho do të kalojë arrestin shtëpiak (FOTO LAJM) Ronaldinho është liruar nga burgu në Paraguai, ku qëndroi për 32 ditë, pasi ishte arrestuar me vëllanë e tij, teksa përp
Gjykata e liroi, shikoni pritjen madhështore që i bënë fansat Ronaldinhos jashtë burgut (VIDEO) I vënë pas hekurave në fillim të marsit, legjenda e futbollit brazilian Ronaldinho u la I lira nga drejtësia paraguajane
Gjykata e Paraguait merr vendim final për Ronaldinhon Legjenda e futbollit brazilian, Ronaldinho ka lënë qelinë e burgut në Paraguai, ku ndodhej që prej fillimit të marsit.
Ronaldinho i dërgon video mesazh nga burgu familjes së shokut të tij (VIDEO) Ronaldinho ka përfunduar një muaj në një burg në Paraguai pasi u kap duke përdorur një pasaportë të rreme, por brazilian
Xavi nuk ka mëdyshje: Messi është më i miri në histori Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, është lojtari më i mirë i të gjitha kohëve, ndërsa Ronaldinho e ka vendin në mesin e më
NOSTALGJI/ Mesfushë shkatërruese dhe sulm i jashtëzakonshëm, formacioni më i shtrenjtë i vitit 2005 (FOTO LAJM) Nga Ronaldinho te Thierry Henry, Alessandro Nesta e Andryi Shevchenko, ky është njëri nga formacionet më të mira në 20 v
Ronaldinho zgjedh formacionin e ëndrrave në Ligën e Kampioneve (FOTO LAJM) Legjenda braziliane, Ronaldinho ka zgjedhur 11 lojtarët më të mirë që kanë luajtur në Ligën e Kampionëve, duke formuar n
Mosha bën të vetën, Ronaldinho mposhtet në burg nga dy ish-policë (VIDEO) Pasionin që ka për futbollin, Ronaldinho e ka treguar edhe në një burg në Paragauai, ku mbahet i izoluar prej disa javës
Ronaldinho dhuron spektakël edhe në burg (VIDEO) Legjenda braziliane Ronaldinho që nga fillimi i muajt mars po vazhdon të vuaj dënimin e tij në një prej burgjeve në shte
Shoku i Ronaldinhos ngre alarmin: Ka humbur buzëqeshjen, ai nuk ndihet mirë Shoku i Ronaldinhos Nelson Cuevas ka ngritur alarmin për legjendën braziliane të futbollit. Sipas tij ai nuk ndihet