999 rezultate për

ronald

Messi apo Ronaldo? Mbappe me këmbë në tokë Sulmuesi i PSG-së, Kylian Mbappe, mund të jetë një nga lojtarët më të mirë në botë, por mbetet me këmbë në tokë. Ai nuk
"Më donin në Belgjikë e Zvicër", flet Muçi: Të arrij 20 gola! Si idhull kam Ronaldon Në sezonin e shkuar Tirana ka shkëlqyer jo vetëm për faktin se arriti të fitonte Superioren, por mbërriti deri në këtë p
Mediat italiane: Ronaldo luan ndaj Barcelonës Cristiano Ronaldo dhe Weston McKennie thuhet se janë akoma pozitivë me koronavirus, por të dy lojtarët shpresojnë se do
Ish-presidenti kritikon Realin: Ishte budallallëk shitja e Ronaldos Ish-presidenti i Real Madridit, Ramon Calderon, i kthehet shitjes së Cristiano Ronaldos në vitin 2018 te Juventusi, të c
Georgina: Gjithçka rreth Ronaldos më tërheq Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë cilësuar si një çift perfekt, nga ata që nuk u mungon asgjë. Historia
Ronaldo sërish pozitiv me Covid-19, shuhen shpresat për ndeshjen me Barcelonën Cristiano Ronaldo nuk do të jetë i gatshëm të luaj në ndeshjen e xhiros së dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionë
A do të luaj Ronaldo ndaj Barcelonës? Këto janë detajet e fundit Lajme të mira për Juventusin para ndeshjes me Barcelonën në Ligën e Kampionëve. Për ‘Zonjën e Vjetër’, ka shpresë për
Lajmi i madh për tifozët, Juventusi zgjidh problemin e Ronaldos për Barcelonën A do të luajë apo jo Kristiano Ronaldo kundër Barcelonës? Kjo është pyetja që të gjithë sportdashësit bëjnë pasi shu
Misteri Cristiano Ronaldo, ja kur mund të kthehet portugezi Një ndeshje e Champions League e arkivuar tashmë. Dhe tani Juventus sheh për përballjen e rradhës, atë kundër Barcel
Kështu nuk e kishim parë kurrë, Ronaldo i surprizon të gjithë me modelin e ri të flokëve (VIDEO) Cristiano Ronaldo është i njohur për modelet e tij të flokëve, kështu që këtë herë ai ndryshoi përsëri flokët e tij dhe
Tashmë i Bayernit, Costa krahason Lewandowskin me Ronaldon Pas dy sezonesh në Itali me fanellën e Juventusit, sulmuesi brazilian Douglas Costa u rikthye në orët e fundit të merkat
Khabib Nurmagomedov zgjedh futbollistin më të mirë të të gjitha kohërave Kampioni i peshave të lehta në UFC, Khabib Nurmagomedov zgjodhi futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave. Lista
A do të jetë i gatshëm Cristiano Ronaldo ndaj Barcelonës? Sot mësohet gjithçka Orët vendimtare janë të rëndësishme për Cristiano Ronaldon. Pyetja që të gjithë bëjnë në Torino është: a do të jetë i ga
Ministri italian "nuk i shqitet" Ronaldos Vijon përhapja me shpejtësi e koronavirusit në Itali, me vendin fqinj që raporton çdo ditë shifra në rritje, ndërsa Mini
Ronaldo e quajti "më të mirë se veten", nga jeta e natës në trafikant droge, si u rrënua karriera e ish-futbollistit “A mendon se jam i mirë? Ju e thoni këtë sepse nuk e keni parë ende Fabio Paimin”, ishte kjo frazë që Kristiano lëshoi k
Mega plani i Juves për Mbappe: 400 milionë euro dhe shërbimet e Ronaldos Juventusi është duke u përgatitur që të përdor Cristiano Ronaldon në ofertën e tyre për yllin e Paris Saint-Germainit, K
Humbi ndaj Getafes, këto janë fjalët e Ronald Koeman Udhëtimi në Madrid nuk shkoi më së miri për skuadrën e Ronald Koeman, e cila u mposht 1:0 nga Getafe. Pas ndeshjes, d
Crotone – Juventus, formacionet zyrtare Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Crotone – Juventus. Juventus luan në udhëtim kundër Crotone, në kuadë
"Familja ime ndodhet në katin tjetër të shtëpisë", CR7 "injoron" ministrin: S'dua t'ia përmend emrin, thotë gënjeshtra Kristiano Ronaldo i është përgjigjur me tone të ashpra Minsitrit të Sporteve të Italisë Vinçenco Spadafora se ai theu rr
Ministri i Sportit të Italisë i përgjigjet ashpër Ronaldos: Mos u trego arrogant Ministri i Sportit të Italisë, Vincenzo Spadafora i është përgjigjur ashpër Cristiano Ronaldos. Ronaldo së fundmi ësh