999 rezultate për

romes

Gromësirat e shpeshta, si të "përktheni" mesazhet që po ju dërgon trupi Në pjesën më të madhe të rasteve, gromësira shkaktohet nga gëlltitja e tepruar e ajrit që nuk arrin kurrë në stomak por
Fonseca zbulon objektivin e Romës për këtë sezon Roma do të luajë takimin e radhës në Serinë A nesër në orën 18:00 përballë Fiorentinës në “Olimpico”, ndërsa trajneri Pa
Rezultatet e Europa League: Kumbulla i dhuron fitoren Romës, humbet Hysaj (VIDEO) Marash Kumbulla ka debutuar mbrëmjen e sotme në Europa League, pasi e ka nisur si titullar përballjen mes Young Boys dhe
Totti i jep lamtumirën e fundit babait të tij (VIDEO) Këtë mëngjes në kishën Beatta Vergine Maria del Carmelo u kremtua varrimi i Enzo Tottit, babai i kapitenit historik të R
Gjithë jetën kemi gabuar! 3 sekretet e parfumit që ruajnë aromën Të gjithë duam të vijmë aromë të mira përgjatë gjithë ditës dhe gjithmonë na ngacmohet hunda kur ndjejmë një parfum të m
Allegri takohet me drejtesit e klubit roman Massimiliano Allegri është gjithmonë e më afër stolit të Romës raportojnë mediat italiane. Ai është takuar me drejtue
Pas Milanit, edhe Roma po mendon për Ralf Rangnick Pas Milanit edhe Roma synon Ralf Rangnick. Gjermani i cili gjatë verës ishte shumë afër kalimit te kuqezinjtë mund të pë
Ylli holandez i Romës huazohet te Leipzig Pasi dështoi të merrte Milon Rashicën nga Werder Bremeni, Leipzig arriti të siguronte një përforcim për krahët e sulmit.
Zidane maraton vendimin për huazim, Jovic drejt Romës Roma në pole position për Luka Jovic. Zinedine Zidane ka ndezur dritën jeshile që sulmuesi serb të huazohet gjatë këtij
Luajti si të kishte firmosur për bardhezinjtë, gazetari shpërthen ndaj Dzekos: T’i hiqet rroga (VIDEO) Juventusi arriti të barazonte në shifrat 2-2 kundër Romës mbrëmjen e djeshme, pavarësisht se në fushë qendronte me një l
Debutimi i Kumbullës? Trajneri i Romës: Nuk është rastësi që portieri ynë ka bërë vetëm një pritje Marash Kumbulla ka debutuar në mbrëmjen e djeshme me skuadrën e Romës ku u përball me Juventusin. Kumbulla bëri një p
I dha Juventusit 1 pikë ndaj Romës, Ronaldo: Pikë e rëndësishme Cristiano Ronaldo ka vlerësuar lart pikën e fituar ndaj Romës. Juventus luajti baras 2:2 ndaj Romës, për të dalë me v
Ronaldo i siguron një pikë Juventusit në "Olimpico" ndaj Romës (VIDEO) Cristiano Ronaldo edhe një herë bëri diferencën në fushë, për skuadrën e Juventus. Kampionët e Italisë kanë arritur q
Juventusi barazon rezultatin ndaj Romës me një lojtar më pak (VIDEO) Edhe pse me një lojtar më pak, Juventusi ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Romës. Është përsëri Ronaldo, lojtari
Kumbullua luan ndaj Juventusit? Fonseca merr vendimin për shqiptarin Po afron dita e madhe për Marash Kumbullan. Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, do të bëjë paraqitjen e parë me fanellë
Allegri gati të rikthehet në punë, mund të marrë drejtimin e skuadrës së Serie A Massimiliano Allegri, i gatshëm të marrë drejtimin e Romës pikërisht tani që pronarët Friedkin kanë dyshime serioze për
Roma mund ta humbasë në tavolinë sfidën ndaj Veronas, shkak Diawara Klubi i Romës në fundjavë zhvilloi ndeshjen e parë në Serien A në sezonin e ri kundër Veronës. Pas 90 minutave, ndesh
ZYRTARE/ Ylli turk i Romës transferohet te Licester City Cengiz Under është lojtar i Leicester City. Ylli turk, Cengiz Under, ka lënë Romën, duke iu bashkuar skuadrës angleze
Kumbulla flet si lojtar i Romës: Roma skuadër ideale për karrierën time Marash Kumbulla është plot emocione para debutimit të mundshëm me fanellën e Romës. Mbrojtësi i kombëtares së Shqipër
Trajneri i Romës lavdëron Kumbullën: Është inteligjent Trajneri i Romës, Paulo Fonseca, ka folur për dy çështje shumë delikate para ndeshjes me Hellas Veronan ditën e shtunë.