999 rezultate për

romen

Tani kemi një parfum me aromën e hapësirës, duhet të falenderoni NASËN Kujt i kishte shkuar mendja që një ditë do të kishim edhe një parfum që ka aromën e hapësirës, të ngrejë dorën?! Imazhet
ZYRTARE/ Mkhitaryan zgjat huazimin me Romën Roma arrin akordin me Arsenalin për zgjatjen e huazimit të Henrik Mkhitaryan. Mesfushori armen do të qëndrojë te verdhek
Super lajm për Romën, Zaniolo kthehet në stërvitje Mesfushori krijues mbush 21 vjeç në 2 korrik dhe mund ta festojë atë me shokët e tij të skuadrës Giallorossi. Zaniolo
Schick bind Leipzig, klubi gjerman nis bisedimet me Romën Trajneri i Leipzig, Julian Nagelsmann është i vetëdijshëm se për shkak të pandemisë së COVID-19, që ka prekuar jo pak fi
Papa Françesku dhuron 1 milion euro për Romën në përballje me krizën e COVID 19 Papa Françesku ka ofruar 1 milion euro për një fond të ri bamirësie, që synon të ndihmojë qytetarët e Romës në gjendje t
​Pse qentë shijojnë aromën e këpucëve të njerëzve? Mund të na duket e çuditshme, por qentë kënaqen nga aroma e fortë, gjë që shumë shpesh shqetëson një person. Ata kanë
Ylli i Milanit arrin marrëveshje me Romën Il Corriere dello Sport thotë se ‘Giallorosët’ janë një hap para rivalëve të tyre në çështjen e nënshkrimit të Bonaventu
Mkhitaryan bind Romën, klubi kryeqytetas gati të blejë kartonin e sulmuesit Roma kërkon të sigurojë përfundimisht kartonin e Henrikh Mkhitaryan, i cili është i huazuar nga Arsenal që nga vera e sh
Edin Dzeko zgjedh golin më të bukur me Romën (VIDEO) Sulmuesi i Romës, Edin Dzeko i është përgjigjur disa pyetjeve të bëra nga tifozët në faqen zyrtare të verdhekuqëve.
Pedro "zgjon" Romën: Jam i hapur për oferta Ndërsa pritet të kuptohet nëse dhe kur do të rinisin garat e futbollit, skuadrat tashmë kanë filluar të përgatiten për d
Elseid Hysaj pranë akordit me Romën Elseid Hysaj mund të ndërrojë skuadër por mund të mbetet në Serie A. E ardhmja e kapitenit të kombëtares shqiptare mund
Zaniolo shpreh hapur dashurinë për Romën: Është gjithçka për mua Ylli i Romës, Zaniolo vazhdon të shprehë dashurinë që ka për ekipin e tij. Italiani po planifikon të qëndrojë edhe pë
Ish-deputeti i PS nxjerr zbuluar Ramën: Nuk është me Juventusin, ka bërë tifo për shumë skuadra Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Andis Harasani në një postim në Facebook, ka zbuluar disa sekrete të Ramës. Kryem
27 vjet më parë, Francesco Totti vetëm 16 vjeç do të debutonte me Romën Teksa ndeshja po i afrohej fundit dhe Roma po fitonte me rezultatin 0-2 në fushën e Brescias, tre minuta nga fundit për
U përfol për video kompromentuese me zv.ministren, Meta del në krah të ambasadorit dhe kërkon hetim Në rrjete sociale vetëm pak kohë më parë u përfol për një video kompromentuese mes ambasadorit të BE-së në Tiranë, Luigi
4 vjeçarja me Sidromën Down bëhet modele (FOTO LAJM) Cara Brown u diagnostikua me Sindromen Daun, i njohur edhe si trisomia 21 – e cila është një çrregullim gjenetik i kromo
Sassuolo mposht Romën me "poker" golash (VIDEO) Roma është turpëruar nga Sossuolo në shtëpinë e kësaj të fundit. Skuadra e kryeqytit është mposhtur me rezultatin e t
Dashuria për Romën, De Rossi maskohet për të parë derbin mes tifozëve (VIDEO) Legjenda e Romës që vetëm pak kohë më parë "vari këpucët në gozhdë" ka zjgedhur një mënyrë të veçantë për të ndjekur de
Set i veçantë fotografik, motrat me sindromën e rrallë publikojnë fotot e mrekullueshme (FOTO LAJM) Nuk ekziston mundësia që të shikoni shpesh një person albino në rrugë, pasi është një gjendje mjaft e rrallë. Kjo ësh
Kupa e Italisë/ Juventus shkatërron Romën dhe siguron gjysmëfinalen (VIDEO) Juventus ka triumfuar 3-1 ndaj Romës, ku i kanë mjaftuar vetëm 45 minutat e para për të siguruar kalimin në gjysmëfinale