999 rezultate për

romela

Romela Begaj dënohet me 8 vite Romela Begaj dënohet me 8 vjet nga Federata Botërore e Peshngritjes, pasi nuk ka mundur të provojë përpara gjykatësve të
Romela Begaj, me lotët që i rrjedhin dhe me dore mbi Kuran: Më vranë për së gjalli (VIDEO) Romela Begaj ka mbajtur një konferecë për shtyp me lot në sy pak më parë duke u betuar se nuk kishte prekur asnjë substa
Del përgjija e testit B për Romela Begaj E prisnim si një mankth për të gjithë sportin shqiptar dhe tashmë ka ardhur dhe zyrtarizimi, Romela Begaj ka dalë poziti
Romela Begaj doli me doping, kampioni shqiptar i Europës reagon ashpër Romela Begaj ka dalë pozitive në testin anti-dopingut pas Kupes së Botës ku ajo mori një medalje të artë dhe një të argj
Presidenti Gjoza nuk ka dyshim për pastërtinë e Romela Begës Presidenti i Federatës së peshëngritjes, Elez Gjoza ka reaguar paslajit të bujshëm se Romela Begaj ka dalur pozitive në
E FUNDIT/ Romela Begaj del me doping, humb medaljet Romela Begaj ka dalë pozitive në testin anti-dopingut pas Kupes së Botës ku ajo mori një medalje të artë dhe një të argj
Bëri krenar të gjithë shqiptarët në Botëror, ky është profesioni tjetër që ushtron Romela Begaj Romela Begaj, peshëngritësja shqiptare që më 3 dhjetor bëri krenar të gjithë shqipëtarët në Botërorin e Anheimit, duke f
Skandali me flamurin kinez, Romela sqaron incidentin Presidenti i Federatës Shqiptare të Peshëngritjes, Elez Gjoza ka komentuar për mediat incidentin që ndodhi pak ditë më p
Romela Begaj flet për herë të parë pas suksesit historik: Ia dedikoj familjes sime Romela Begaj ishte e vetmja sportiste shqiptare që mbajti lart flamurin shqiptar, në kampionatin botëror të peshëngritje
Romela Begaj shkruan historinë, fiton dy medalje në Botërorin e peshëngritjes Romela Begaj në Botërorin e peshëngritjes, ia ka dalë të bëjë një paraqitje historike. Botërori po zhvillohet në Ana
Dopingu, Pulaku e Godellin në pritje të testit B Skandali i tre rasteve të dyshuar me doping me substancën "stanozolol" sipas Federatës Botërore të Peshëngritjes vazhdon
Begaj mohon marrjen e dopingut: S’kam pasur nevojë për të Sportistja Romela Begaj nuk i pranon akuzat për marrje dopingu edhe pas analizave të fundit. Në një intervistë për GSH,
Romela Begaj pozitive edhe në testin B antidoping Peshëngritësja shqiptare Romela Begaj, e cila fitoi titullin kampion bote në stilin e shkëputjes në Botërorin e Kazakist
Testi B, sot prova e parë për Romela Begajn Romela Begaj do të ballafaqohet sot me panelin e dëgjimit të Federatës Botërore të Peshëngritjes pas testit A që e nxori
Romela Begaj: Mos më paragjykoni! Romela Begaj kërkon që të mos paragjykohet e akoma më keq të përbaltet në pritje për tu sqaruar gjithshka në lidhje me r
Kampionia e Botës Romela Begaj, pozitive në testin anti-doping Kampionia e Botës në peshëngritje, Romela Begaj rezulton pozitive në testin anti-doping. Lajmi bëhet i ditur nga Federat
Romela Begaj, kampionia e Botës pa shtëpi (VIDEO) Titullin kampione e botës në peshëngritje, Romela Begaj e fitoi pas një periudhe shumë të vështirë. Pa një shtëpi, pa të
Nikolla: E mrekulluar me dy kampionët, forca Shqipëria! Ministrja e Arsimit dhe e Sporteve, Lindita Nikolla, është shprehur se ndihet krenare me Daniel Godellin dhe Romela Bega
Shqipe e vërtetë! Romela Begaj nuk i ndjen 113 kilogramët (VIDEO) Romela Begaj u shpall kampione e botës në stilin e shkëputjes në peshën 63 kg. 28-vjeçarja ngriti 113 kg në këtë stil du
Berisha: Urime mbretëreshes shqiptare të peshëngritjes Edhe ish-kryeministri Berisha ka reaguar për një tjetër triumf për peshëngritjen shqiptare, ku Romela Begaj ngjitet në m