999 rezultate për

rojes

Përdhunimi i të miturës në Babrru, nis gjyqi ndaj rojes së shkollës Ka nisur sot procesi gjyqësor për Abaz Dogun, ish-rojen e shkollës së Babrrusë që akuzohet për përdhunimin e një 15-vjeç
Super start i Brojës te Vitesse, dopiet në ndeshjen miqësore (VIDEO) Vetëm dy ditë më parë Armando Broja u bë zyrtarisht pjesë e skuadrës holandeze të Vitesses, ku do të luajë për një sezon
Kim dhe Kanye ngren padi 10 milion dollarëshe ndaj ish-truprojës: Deklarata të rreme Kim Kardashian dhe Kanye West kanë kërcënuar ish truprojën e tyre me një padi multi miliona dollarë-she, pasi ai i ekspo
DOKUMENTI I CIA: Rrëfimi i rrallë i truprojës për të dashurat sekrete të Enver Hoxhës Më 2 nëntor 1962, diku në një kamp refugjatësh në Greqi, CIA, shërbimi sekret më i fuqishëm i Botës, ka kërkuar dhe admi
Pas Armando Brojës, ky mund të jetë shqiptari i dytë te Chelsea Marash Kumbulla është një nga zbulimet më të mëdha në Serie A për këtë sezon, ku po shkëlqen me Veronën. Mbrojtësi sh
E dimë që Cardi B është yll, por vajzat po "shkrihen" pas truprojës së këngëtares (FOTO LAJM) Sapo na informuan që Cardi B ka një truprojë shumë, shumë seksi. Krejt papritur, kemi nevojë të ndihemi të sigurta. Njih
Pushtoi rrjetin me fotot seksi, Garda tregon të vërtetën e "truprojes" së Ramës (FOTO LAJM) Albjola Palamani, është vajza që është kthyer hit në rrjetet sociale, pas fotove seksi që ka shpërndarë në Instagram, dh
Rrëfimi i truprojës së Enveri Hoxhës: Takimi në fshehtësi me kolonelin gjerman I zgjedhur nga radhët e partizanëve të Brigadës së Parë, ku kishte kontribuar me trimëri qysh nga dita e krijimit të saj
Shpëtohet gomonia me 50 emigrantë nga Forcat e Armatosura (VIDEO) Anija “Butrinti”, e Forces Detare, me mision ne detin Egje, gjate patrullimit ne zonen e saj te operacionit, mbremjen e
Historia trondit Greqinë, nuk ka popull grek dhe Kali i Trojës është Pellazg Pak ditë më parë historiani Arben Llalla publikoi kopertinën e librit të pedagogut të greqishtes në Universitetin "Eqrem
Rikthehen maskat, i vënë armën në kokë rojës e grabisin karburantin Mengjesin e ditës së sotme ka ndodhru një grabitje me armë në qytetin e Vlorës. Sipas të dhënave zyrtare, ngjarja ka
Vëllai i truprojës të Gruevskit do të jetë dëshmitar Avokati i udhëheqësit të grupit për ngjarjet e 27 prillit, Aleksandar Vasilevski – Ninxha, Oliver Vuksoviq, në fjalën hy
Sa shpesh duhet ta ndërroni briskun e rrojës? Briskun e rrojës nuk duhet ta ndryshoni në bazë të asaj se sa kohë ka kaluar qysh nga blerja, por duke u bazuar në atë s
Pamjet e vdekjes së rojes së hidrocentralit të Lurës, bashkëshorti kërkon drejtësi Emisioni “STOP” ka siguruar pamjet e një aksidenti me pasojë vdekjen e Xhanije Vladit, në ambientet e hidrocentralit të
Shefi i Kamzës: Flamurtari përdori "kalin e Trojës" kundër nesh Në lidhje me ndeshjen e fundit kundër Flamurtarit, në kampin e Kamzës, një faktor thelbësor për humbjen është konsiderua
U zunë në pub, kush është shqiptari që i nguli çelësin në sy truprojës 22-vjeçar Dritan Hasani është shqiptari i cili për momentin ndodhet në paraburgim dhe pret të dënohet pasi i nguli çelësin në sy n
Atentati ndaj biznesmenit, zbulohet dëshmia e truprojës Biznesmeni Tofik Hyka u plagos pak ditë më parë në Tiranë gjatë një atentati ku shenjestra ishte ai vetë. Hyka u qël
Miloshoski: Politika e LSDM-së, si kali i Trojës Në fjalimin e tij në parlament sot, deputeti i VMRO Antonio Miloshoski ka hedhur akuza ndaj LSDM-së duke thënë se politi
GRABITJA/ Nëna e rojes së sigurisë: Lirojeni! Im bir, 12 orë punë për 200 mijë lekë të vjetra Para dy ditësh një grabitje spektakolare ndodhi rrugës për në Rinas, ku dy makina me 5 persona të maskuar arritën të mar
Atentati në Vlorë/ Dëshmitari: Shokët e truprojës bërtisnin për makinën (VIDEO) Një atentat me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Bëhet me dije se është qëlluar me armë shtetasi Arlind