999 rezultate për

rodriguez

Pedro Rodriguez drej ekipit italian, largohet nga Chelsea me letër emocionuese Pedro Rodriguez është larguar zyrtarisht nga Chelsea, pasi ka zhvilluar ndeshjen e fundit. Sulmuesi spanjoll ka kalua
James Rodriguez feston ditëlindjen, aktorja e filmave +18 surprizon futbollistin (FOTO LAJM) James Rodriguez, feston ditën e sotme ditëlindjen e tij të 29-të, ku nuk kanë munguar urimet e shumta. Një nga person
E vendosur, James Rodriguez kërkon largimin në fund të sezonit Ylli kolumbian, James, nuk po gjenë hapësirat e tij te skuadra e Real Madrid, ku në ndeshjet e fundit nuk ka qenë as i f
Mediat italiane po "ziejnë", bashkëshorti ka tradhëtuar Belen Rodriguez me moderatoren (FOTO LAJM) Mediat italiane po ziejnë, për një tradhti të pretenduar, mes tre personazheve të njohur në vendin fqinj. Balerini St
Real Madridi i vendos çmimin James Rodriguez James Rodriguez nuk ka arritur të gjejë hapësira pas kthimit nga huzimi te Bayerni. E përditshmja spanjolle, ‘Marca’,
Në jahtin luksoz 15 milionësh, Ronaldo dhe Georgina shijojnë pushimet (FOTO LAJM) Covid-19 nuk e ka penguar çiftin e famshëm Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez të shfrytëzojnë motin perfekt në Ita
Manchester United, destinacioni i ri i James Rodriguez ‘Los Blancos’ nuk kanë shprehur asnjë interesim për të mbajtur lojtarin, dhe duke ditur se në sezonin e ardhshëm përfund
Ndërroi jetë nga koronavirusi, artisti pikturon portretin e mjekut në mes të sheshit Një gjest fantastik, që më shumë se ajo që ka ndodhur ka të bëjë me respektin për figurën e mjekut. Jorge Rodriguez-G
James Rodriguez pritet t’i bashkohet Atletico Madrid James Rodriguez pritet të qëndrojë te Madridi këtë verë, por me gjasë të madhe jo te Reali. “El Univeral” raporton se
Shijoni 5 supergolat e James Rodriguez me Realin (VIDEO) Për James Rodriguez ky mund të jetë sezoni i fundit me Realin. Për kolumbianin ka shfaqur interes Evertoni ku Ancelot
Georgina Rodriguez stërvitet në dritare (VIDEO) Georgina Rodriguez, e dashura e Cristiano Ronaldos, ëhstë duke stërvitur kështu në shtëpi në këto ditë karantinë. Mo
E zbulon bashkëkombasi i tij: James Rodriguez drejtë Manchesterit James Rodriguez duhet të synojë që të transferohet tek Manchester United, sipas bashkëkombasit të tij, Faustino Asprilla
Uniforma mund të jetë e frikshme, gjesti unik i mjekëve që i rikthen buzëqeshejen pacientëve (FOTO LAJM) Të gjithë mjekët janë të detyruar të mbajnë maska, doreza, syze e kostume mteksa shërbejnë pranë pacientëve të infektuar
Pret me padurimin afatin kalimtar të verës, dy gjigandë italianë interesohen me James Rodriguez Gjatë verës së kaluar James Rodriguez nuk u transferua dot te Napoli pasi Reali i Madridit nuk pranoi ofertën e presiden
Cavani shumë pranë transferimit befasues dhe emocionues Sipas raportimeve te fundit, Edison Cavanni pritet të bëhet me skuadër të re. 33 vjeçarit i skadon kontrata me PSG-në
A do të anuloj koronavirusi dasmën e shumëpërfolur të Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez? (VIDEO) Ajo kishte vendosur të lidhte kurorë me të fejuarin e saj Alex Rodriguez këtë vit. Por Jennifer Lopez ka zbuluar se d
Ish-ylli i Realit dhe PSG-së pagoi 5 mijë euro për të eleminuar ish-të dashurën nga Big Brother Një nga gjërat më të çuditshme ka ndodhur me ish-futbollistin e Paris Saint-Germain, Jesse Rodriguez. Spanjolli pak k
Sfidën më të famshme të momentit në internet e fituan Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez (VIDEO) Është fakt i ditur që Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez janë një nga çiftet më të preferuar dhe të pëlqyer të showbiz-it
Zbuloni shifrën e çmendur që J.Lo dhe partneri do të shpenzojnë për ceremoninë e martesës (FOTO LAJM) 2020-ta duket se do të jetë viti i Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez. Në mars të vitit që lamë pas, Rodriguez i propo
Valencia futet në garë për James Rodriguez Valencia synon të nënshkruaj me kolumbianin e Real Madridit i cili nuk po gjenë hapërisa të madrilenët. James Rodrigu