999 rezultate për

rodrigo

Spanja turpëron keq fare Gjermaninë (VIDEO) Kombëtarja e Spanjës ka shokuar 6-0 Gjermaninë në grupin 4 në Ligën A. Golin e parë e shënoi Alvaro Morata me kokë.
ZYRTARE/ Leeds United bën blerjen më të shtrenjtë në histori Rodrigo firmos për Leeds United dhe sulmuesi i përfaqësueses spanjolle bëhet futbollisti më i shtrenjtë në historinë e k
ZYRTARE/ Ylli i Valencias i bashkohet të sapo ngjiturve në Premier League, Leeds United Ka marrë fund ‘saga’ e anësorit Rodrigo. 29 vjeçari spanjoll është lojtari më i ri i skuadrës së promovuar në Premier
Arsenali interesohet për sulmuesin e Valencias Arsenali është duke parë me kujdes mundësinë e transferimit të sulmuesit spanjoll të Valencias. Gunners’ do të tentoj
Dështoi me Rodrigon, Barcelona vihet pas serbit të Ajax Barcelona nuk gjenë dot një zëvendësues për Luis Suarezin e dëmtuar. Opsionet kanë qenë të shumta, me Lautaro Martinez,
Prindërit në panik, mjeku sjell në jetë fëmijën pa fytyrë Një obstetër-gjinekolog portugez është pezulluar nga puna pasi solli në jetë një fëmijë pa hundë, pa sy dhe pa një pjesë
Bayerni pazar me Atleticon, gati të transferojë një tjetër lojtar Bayern Munchen duket se do të bëj një merkato të madhe këtë verë. Gjiganti gjerman pas transferimeve të Pavard dhe He
Surprizon Valencia shënon golin e dytë përballë Barcelonës (VIDEO) Valencia është duke surprizuar Barcelonën në finalen e Kupës së Mbretit. Është duke u luajt minuta e 35’ dhe Valencia ka
Higuain lihet jashtë ekipit, Argjentina publikon listën e lojtarëve Argjentina ka publikuar listën e skuadrës së Kombëtares për përballjen e saj kundër Meksikës, por sulmuesi i Milanit, Go
Spanja nuk ka mëshirë, turpëron Kroacinë e Modric (VIDEO) Spanja ka mposhtur me rezultatin e thellë 6-0 Kroacinë e Luka Modric në "Estadio Manuel Martinez Velero", ndeshje e vlef
Spanja shkatërron Kroacinë (VIDEO) Spanja ka shënuar edhe dy gola të tjerë ndaj Kroacisë në "Estadio Manuel Martinez Valero". Ai që ka shënuar golin e k
Foto e papublikuar më parë, ja si dukej Messi i vogël (FOTO LAJM) Lionel Messi padyshim që është shëndërruar në një legjendë të futbollit. Argjentinasi e ka shfaqur pasionin e tij që
Kujtime të paharruara, shikoni Messin ku ka qenë foshnjë Vëllai i Lionel Messi, Rodrigo, ka hedhur një foto në rrjetet sociale, në të cilët shihet Leo Messi si një foshnje dhe v
Befason Enrique, lë jashtë Ligës së Kombeve disa yje Edhe Spanja së fundmi është berë gati për Ligën e Kombëve, ku ka publikuar edhe listën me lojtarët e thirrur për këtë ko
Reali kërkon sulmuesin e talentuar, Valencia: Paguani 120 milionë euro Nuk ka përfunduar ende ndjekja e një sulmuesi në shtëpinë e Realit të Madridit. Sipas asaj që raporton “Marca”, mes obje
Juves i shtohen akoma më shumë hallet para vizitës në Bernabeu Barzagli nuk ishte pjesë e seancës stërvitore dhe kështu filluan spekulimet për mungesën e tij ndaj Los Blancos. Fede
Habit "Kukulla Ken": Pas operacioneve dua të bëhem baba (FOTO LAJM) Rodrigo Alves ndryshe i njohur si "kukulla Ken" është një nga personazhet më të njohura, daljet e të cilit komentohen pa
Barcelona gjen pasuesin e Busquetsit, vjen në janar Gjiganti katalunas ka filluar bisedimet me skuadrën spanjolle Villareal për transferimin e 21-vjeçarit Rodrigo Hernandez
Pas Iniestës dhe Rodrigo i Valencias, kërkon futjen e teknologjisë në La Liga Sulmuesi i Valencias, Rodrigo Moreno, ka insistuar që teknologjia të futet në futboll, duke mos fajësuar kështu gjithnjë
Rodrigo Moreno çmend Mestallan, Valencia kalon në avantazh kundër Barcelonës (VIDEO) Valencia ka shënuar golin e avantazhit kundër Barcelonës në "Mestalla" Goli është shënuar nga 26-vjeçari, Rodrigo Mo