999 rezultate për

rodon

Formacionet zyrtare, Chelsea-Tottenham Në orën 17:30 do të luheri derbi i Londrës mes Chelsea dhe Tottenham. Të dyja skuadrat luftojnë për kreun. /albeu.co
Vijojnë lëkundjet e tokës, ku ishte epiqendra dhe sa ballë Një tjetër lëkundje është ndjerë pak minuta më parë në Tiranë. Mësohet tërmeti ka qenë më magnitudë 4.2. Sipas IGJEUM
Berisha zbulon pse iu bë atentat prokurorit: Ndoj ishte në mbrojtje Ish-kryeministri Sali Berisha ka thënë se eleminimi i prokurorit Ndoja lidhet me interesa direkt të Ramës dhe mafies së
Zbulohet skema se si u grabitën 68 mijë m2 tokë në Kepin e Rodonit Në shkurt të vitit 2017, Fadil Alla, 75 vjeç dhe bashkëshortja e tij, Drita nga fshati Bizë pranë kepit të Rodonit në D
Porti në Kepin e Rodonit dhe Sarandë me koncesion, kujt ia dha Rama Në një deklaratë për mediat lidhur me koncesionin e Kepit të Rodonit dhe Sarandës, Dorian Teliti theksoi se “Të dyja kë
Tërmet në Shqipëri Shqipëria është goditur këtë të enjte nga një tërmet me magnitudë të dobët pranë Kepit të Rodonit. Lëkundja me magnit
Kisha kërkon pagesë për të shkuar tek Kepi i Rodonit, qytetarët çohen në protestë Banorët e njësisë administrative Ishëm, kryesisht të fshatit Shetaj janë ngritur në protestë për të kundërshtuar bllokim
Tra tek Kepi i Rodonit, Kisha Françeskane detyron banorët të paguajnë Banorët e Ishmit kanë reaguar pas vendosjes së traut në zonën turistike të Kepit të Rodonit nga ana e Kishës Françeskane
Qytetarët masakrojnë Ramën për rrugën: Në Shqipëri apo Irak jemi o i gjatë? Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën duke uruar ndjekësit e tij në Facebook për një ditë të mbarë me disa foto nga pun
Shembet rruga në "Kepin e Rodonit", bllokohen vizitorët Shpesh ankohemi për rrugë të pa asfaltura, por edhe ky rast që po j'ua përcjell Portali "Albeu", kohët e fundit po ndodh