999 rezultate për

rodgers

Në rast largimi, Manchester City identifikon zëvendësuesin e Guardiolas Dënimi i marrë nga UEFA do ti prishë jo pak punë Manchester City-t. Drejtuesit e klubit i tremben një largimi të mundshë
Rodgers rikujton rrëshqitjen e Gerrard në ndeshjen ndaj Chelsea-t (VIDEO) Brendan Rodgers kthehet në Anfield Road për herë të parë që nga shkarkimi në vitin 2015. Rodgers, i cili tash drejton
Klopp zgjedh të jetojë në shtëpinë e Bregdan Rodgers Klopp e ka marrë me qera një shtëpi afër Liverpoolit kurse pronar i shtëpisë është Brendan Rodgers. Rodgersi ka tregu
Firmosi për Leicester, tifozët e Celtic parulla kundër Rodgers Bredgan Rodgers braktisi Celtic në mes të sezonit teksa firmosi në Premier League me Leicester City-n, edhe pse kishte n
Gerrard thumbon Rodgers: Unë nuk do të veproja si ai Steven Gerrard ka regaur në lidhje me Brendan Rodgers i cili u largua nga Celtic për të marë drejtimin e Leicester City
Ish-trajneri i Liverpoolit pranë stolit të Leicester City-t Brendan Rodgers ka marrë dritën jeshile nga Celtic për të hyrë në bisedime me Leicester City, me këta të fundit që shkar
Suarez mund të kishte qenë i Juventusit pa shkuar akoma tek Liverpool, por... Luis Suarez do tëkishte qenë i Juventusit në vitin 2012, por Liverpooli reagoi më shpejtë në atë kohë, thotë Brendan Ro
U sulmua nga kafsha e rrezikshme, foshnja 5-muajshe përfundon me 65 qepje (FOTO LAJM) Prindërit e një vajze katër muajshe thonë se ajo u sulmua nga një rakun brenda shtëpisë së tyre në Filadelfia. Ashley
Rodgers flet për mos transferimin e Sanchezit në "Anfield Road" Ish-trajneri i Redsave, i cili u shkarkua në vitin 2015, ku ishin afër fitimit të titullit kampion. Megjithatë, Manc
Raiola tremb Milanin: Balotelli mund të ... Mino Raiola ka folur rreth të ardhmes së Mario Balotellit. Agjensi i sulmuesit italian ka trembur sot kuqezinjtë, duke t
Ja kush mund ta zëvendësojë Mourinhon Jose Mourinho rrezikon të shkarkohet nga posti i trajnerit të Chelseat. Në orët e fundit mediat angleze kanë futur në li
Derbi i "Merseyside" mbyllet në paqe (VIDEO) Derbi i "Merseyside" mes Liverpoolit dhe Evertonit nuk ka mundur të shkojë më shumë se një barazim 1-1. Skuadra e Brenda
Një tjetër yll "braktis" Liverpool-in Liverpool nuk do të luajë në sezonin e ardhshëm në Ligën e Kampionëve, ndërkohë që nuk do të ketë as kapitenin Gerrard.
Liverpool, Pirlo pasardhësi i Gerrard? Nga Anglia vijnë zëra që e lidhin të ardhmen e Andrea Pirlos me Liverpoolin. Mesfushori i Juventusit, që i ka hapur rrug
Liverpool synon trofeun e Europa League Për trajnerin e Liverpoolit, Brendan Rodgers, tanimë gjërat po ecin në drejtimin e duhur. Pas vetëm dy humbjeve në 22
Balotelli drejt largimit nga Liverpooli Ish-sulmuesi i Milanit që aktualisht luan për Liverpoolin, Mario Balotelli, duket se nuk do e ketë të gjatë qëndrimin e
Rodgers: Balotelli nuk është në lartësinë e Liverpool-it Komplikohet gjithmonë e më tepër situata e Mario Balotellit te Liverpool. BBC-ja raporton sot disa deklarata të teknikut
Liverpool-Chelsea, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Gjysmëfinalet e Capital One Cup dhurojnë një përballje titanësh. Liverpool dhe Chelsea do të përballen me njëri-tjetrin
Rodgers ndal Interin: Lucas Leiva qëndron te Liverpool "Nuk kanë ardhur oferta nga Inter dhe Napoli për Lucas Leiva". Këto janë fjalët e Brendan Rodgers. Menaxheri i Liverpool
Rodgers: Nuk e kam menduar kurrë largimin e Balotellit Pasi i hapi rrugën një largimi të mundshëm të Mario Balotellit, duke deklaruar se sulmuesi italian nuk i përshtatet skem