999 rezultate për

robinson

Pamje të rënda, i dashuri vret vajzën se hyri live në Facebook (VIDEO) Rannita Williams u vra nga ish i dashuri gjatë një bisede “Live” në Facebook. Ranita, 27 vjeçe, gjatë një grindjeje
Pamje të rënda, 50-vjeçari filmon vrasjen e tij live në Facebook (VIDEO) Një burrë ka filmuar tragjikisht vrasjen e tij në Facebook Live pasi një person i armatosur hapi zjarr mbi të pranë një
Bëni gati valixhet, ky ishull kërkon një Robinson Kruzo të kohëve moderne Nëse ke fantazuar ndonjëherë për të jetuar në një ishull të braktisur, si Robinson Cruso, por jo në kushte të rrezikshme
Publikohet leja e banimit të Sarah Blloshmit, ja vendi ku ka jetuar në Shqipëri Studiuesi Kastriot Dervishi çdo ditë publikon dokumente të rralla të shtetit Shqiptar. Sot në llogarinë e tij në Fac
Ishulli që kërkon një "Robinson Kruzo" të kohëve moderne Nëse ke fantazuar ndonjëherë për të jetuar në një ishull të braktisur, si Robinson Crusoe, por jo në kushte të rrezikshm
Loja me zjarrin rezulton fatale për 38-vjeçaren, shihni transformimin (FOTO LAJM) Ka rezultuar fatale loja me zjarrin për 38-vjeçaren Jo Robinson. Në vend të parafinës ajo futi vaj në gojë dhe në mom
Violina e Titanikut shitet për 1.7 milion dollarë Një nga skenat më të veçanta nga filmi "Titanik" i vitit 1997 është ai ku banda luan për herë të fundit, ndërsa anija m
BMW dhe Mercedes shkurtojnë disa modele (FOTO LAJM) Drejtuesit e kompanive BMW dhe Mercedes-Benz kanë pranuar se e kanë "tepruar" me disa nga modelet e tyre dhe ata mund t'
FOTO E RRALLA/ Kur Enver Hoxha nderonte flamurin amerikan dhe Shqipëria e sapo dalë nga lufta Këto janë disa foto të rralla të bëra nga shkrimtari dhe figura ushtarake britanike Vandeleur Robinson (1902-1990), emri
Tenton ti rrëmbejë armën sherifit, ja çfarë ndodh në stacionin policor (VIDEO) Një përleshje dramatike është shënuar në një stacion policor në Cincinnati të SHBA, ku një i dyshuar për vrasje ka tentu
E urrenin se ishte e shëmtuar, pas disa vitesh shpallet miss Anglia Ndonëse e cilësonin të shëmtuar, duke i'a vështirësuar jetën çdo ditë, ajo nuk harroi asnjëherë të qëndronte e fortë, ma
SHBA, dy viktima nga të shtënat në një spital në Reno Policia amerikane njofton se ka të paktën dy të vdekur nga të shtënat me armë zjarri në një spitalin "Renown Regional Me
Ky është Robinson Kruzo modern Brendon Grimshaw sot i ka 86 vjet dhe ditët i kalon duke u kujdesur për breshkat dhe zogjtë, të vetmet që i bëjnë shoqër
Nuk ka arsye për valë të re refugjatësh nga Kosova Ndihmëssekretari amerikan i Shtetit për Çështje të Migrimit dhe Refugjatëve, David Robinson, ka deklaruar se nuk ekzisto
Robinson transferohet për te Blackburn Portieri anglez, Paul Robinson, është transferuar nga Tottenham për te Blackburn. Shuma e këtij tran
Robinson nënshkruan me Blackburnin Portieri i Tottenhamit, Paul Robinson, do t’i japë fund qëndrimit të tij në White Hart Lane, p